נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזרחית) F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים




עמוד 1 מתוך 1 [ 4 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזרחית)

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזרחית)
הודעהפורסם: 05 מאי 2019, 23:41 
מחובר
מנכ"ל
מנכ"ל
סמל אישי של המשתמש

הצטרף: 30 יוני 2003, 15:43
הודעות: 92161
לייקים: 564 לייקים
פידבקים: 0 (0%)



תמונה


||| נושמים עצמאות |||

~ אירועי חגיגות יום העצמאות ישראל תשע"ט (2019) ~


נושמים מזרחית ערכו במיוחד עבורכם את רשימת הערים בהן ישתתפו אומנים מהז'אנר המזרחי כחלק מחגיגות יום העצמאות ה-71 למדינת ישראל.
(לא תמצאו את זה בשום מקום אחר)

> הנכם מוזמנים לעדכן על אירועים נוספים בהם משתתפים אומנים המתאימים בערים ובישובים שלכם, כדי שנוסיף לרשימה אם פספסנו או אם טעינו במידע.
> שימו לב: > אירועים עלולים להתעדכן\להשתנות\להתבטל בעקבות מזג אוויר, אירועים בטחוניים וכו', לכן יש להתעדכן בסמוך כדי לוודא.
> כמו כן, במידה וכתובים שעות מדויקות יש להתייחס לזה כהערכה בלבד.
אירועים שבהם כתובה שעה ספציפית זו שעת מופע מוערכת, במקומות שכתוב "החל מ-", השעה המדויקת אינה ידועה וייתכן שעוד אומנים מופיעים.
> שימו לב: בחלק מהערים יש הופעות גם ביום שלמחרת, במקרה כזה מופיע כיתוב שמדגיש את זה.
> בערים שאין בהם השתתפות של אומנים מהז'אנר המזרחי ישנה הודעה שמציינת זאת.

> אם מצאתם טעות או עדכון כיתבו לנו בתגובות.




* לנוחיותכם הרשימה מסודרת לפי אזורים בארץ ובתוך כל אזור הסידור הוא לפי סדר ה-א,ב
* אם ברצונכם לבצע חיפוש של זמר, בצעו חיפוש דפדפן בו אתם גולשים וכיתבו את שם הזמר.
* בחלק מהיישובים יכול להיות מידע חסר.
* הרשימה מתעדכנת מעת לעת.





ערב יום העצמאות, ד' באייר תשע"ט, ה-8.5 (יום ד)

אזור הצפון | אזור השרון | אזור המרכז | אזור השפלה | אזור ירושלים | אזור הדרום


============================================================
אזור הצפון

אור עקיבא | בית שאן | גולן (מועצה אזורית) | זכרון יעקב |
חוף הכרמל (מועצה אזורית) | חיפה | טבריה | טירת הכרמל
יוקנעם | כרמיאל | מגדל העמק | מעלות תרשיחא | נהריה
נצרת עילית | נשר | עכו | עפולה | צפת | קיסריה | קצרין
קריית אתא | קריית ביאליק | קריית טבעון | קריית ים
קריית מוצקין | קריית שמונה | שלומי
============================================================


אור עקיבא:
> רחבת העירייה - אושר כהן (21:30)
**
בית שאן:
> פארק הבנים - סטטיק ובן אל תבורי, אושר ביטון (החל מ-20:00)
**
גולן (מועצה אזורית):
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
זכרון יעקב:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
חוף הכרמל (המועצה האזורית):
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
חיפה:
> במה מרכזית, דרך העצמאות - טיפקס (החל מ-20:00)
> במת אח"י אילת - קריית חיים - משה פרץ, זהבה בן (החל מ-20:00)
**
טבריה:
> טיילת הבמה המרכזית - אדווה עומר (21:55)
> מידע לא סופי <
**
טירת הכרמל:
> הבמה המרכזית - אייל גולן (20:30), שקד קוממי (22:00), טריפונס, מצדה איש-ימיני (החל מ-19:00)
**
יוקנעם:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
כרמיאל:
> אמפיתיאטרון - סטטיק ובן אל תבורי, משה פרץ, זהבה בן (החל מ-20:00)
> מגרש הטניס ומגרש הגלגיליות (סמוך לבריכה העירונית) - עמיר בניון (החל מ-20:00)
**
מגדל העמק:
> אמפיתיאטרון - שמעון בוסקילה (החל מ-20:00)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
מעלות תרשיחא:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
נהריה:
> בימת עצמאות מרכזית, צומת ויצמן–שדרות הגעתון - שמעון בוסקילה (23:45)
**
נצרת עילית:
> מגרש טאגר - שמעון בוסקילה (החל מ-20:30)
**
נשר:
> רחבת היכל התרבות - קובי פרץ (22:20), עומרי סבח (23:15), אדווה עומר (23:35)
**
עכו:
> רחבת העירייה - משה פרץ, זהבה בן (החל מ-20:00) קובי פרץ (21:00)
**
עפולה:
הפארק העירוני - אייל גולן (החל מ-21:00)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
צפת:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קיסריה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קצרין:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קריית אתא:
> פארק הרצל - אייל גולן (החל מ-20:15), עדן חסון (23:00), קובי פרץ (00:00)
**
קריית ביאליק:
> פארק לב העיר בשכונת אפק, גן אסתר - משה פרץ, זהבה בן (החל מ-20:00), עדן חסון (21:50)
**
קריית טבעון:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קריית ים:
> פארק איינשטיין - שקד קוממי (23:00)
**
קריית מוצקין:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קריית שמונה:
> אמפי פארק הזהב - שלומי חן (החל מ-20:15)
**
שלומי:
> המגרש המשולב - נופר סלמאן, גל וקנין, אור טלמור (החל מ-20:00)


============================================================
אזור השרון

אבן יהודה | אורנית | אליכין | בנימינה-גבעת עדה | הוד השרון
הרצליה | חדרה | חריש | כפר יונה | כפר סבא | כפר שמריהו
נתניה | פרדס חנה כרכור | פרדסיה | קדימה-צורן | רמת השרון
רעננה | תל מונד
============================================================


אבן יהודה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
אורנית:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
אליכין:
> אמפי - היוצרים, אמיר שוהר (החל מ-20:00)
**
בנימינה-גבעת עדה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
הוד השרון:
> במה מרכזית, פארק ארבע עונות - נסרין קדרי, מרגלית צנעני (החל מ-20:15)
> בית קפה ישראלי, פארק ארבע עונות - סטלוס ואורן חן (החל מ-20:15)
**
הרצליה:
> שער העיר, רחוב בן גוריון 22 - דודו אהרון (22:15)
**
חדרה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
(קיים אירוע למחרת)
**
חריש:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
כפר יונה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
כפר סבא:
> במת נוער, פארק כפר סבא - נופר סלמאן (החל מ-22:00) עדן חסון (01:00)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
כפר שמריהו:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
נתניה:
> פארק אגם החורף (השלולית) - דודו אהרון (23:20)
> גן עובדיה, נאות גנים - פיני חדד, אור חדד (החל מ-20:15)
**
פרדס חנה-כרכור:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
פרדסיה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קדימה-צורן:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
רמת השרון:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
רעננה:
> פארק רעננה - עדן חסון (02:15)
**
תל מונד:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי


============================================================
אזור המרכז

אור יהודה | בית אריה-עופרים | אזור | בני ברק | בת ים
גבעת שמואל | גבעתיים | גני תקווה | חבל מודיעין, תל חדיד
חולון | יהוד-מונוסון | סביון | פתח תקווה | קריית אונו
ראש העין | ראשון לציון | רמת גן | תל אביב יפו
============================================================


אור יהודה:
> רחבת האירועים העירונית (ליד הבריכה) - נוי פדלון (00:15), עומר אדם (01:00)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
בית אריה - עופרים:
> רחבת בריכת השחיה - איזקיס (החל מ-20:00)
**
אזור:
> רחבת המתנ"ס - בן גדסי, רון שובל (החל מ-22:15)
**
בני ברק:
> מתחם "הום סנטר", רחוב מבצע קדש 68, מול קניון איילון - רון אלבז, שלומי סרנגה (החל מ-20:00)
**
בת-ים:
> במת אמפי פייס (שדרות העצמאות 2) - מושיקו מור, אלמוג ועידן לזר, דניאל סעדון (החל מ-20:30), ליאור נרקיס (23:20)
**
גבעת שמואל:
> גינת האירועים החדשה, רחוב הזיתים: אגם בוחבוט (החל מ-20:30), ליאור נרקיס (22:20)
**
גבעתיים:
> רחבת כיכר ווהלין - רחוב משמר הירדן: מאור אדרי (23:00)
(קיים גם אירוע למחרת)
**
גני תקווה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
חבל מודיעין \ תל חדיד:
> אין עדיין מידע <
**
חולון:
> הבמה בשד' גולדה מאיר, מול המדיטק - אגם בוחבוט (21:15), הפרויקט של רביבו (22:15), טיפקס (23:15), ליאור נרקיס (00:45)
> הבמה בספארק המים ימית - איזקיס, ירדן ג'רפי (החל מ-23:00)
**
יהוד-מונוסון:
> מתחם קרית השמחה (סמוך לקניון "סביונים") - ליאור נרקיס (21:00), רועי סנדלר
**
סביון:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
פתח תקווה:
> הבמה ברחוב שופר - שיר לוי (החל מ-21:05)
> הבמה בגן ליפשיץ, רחוב העצמאות - גל חייק (החל מ-21:05)
> הבמה במגרש הכדורגל במחנה יהודה, רח' הנרייטה סולד - רון שובל, דיקלה (החל מ- 21:05)
**
קריית אונו:
> פארק רייספלד, רחוב המייסדים - איתי לוי (החל מ-20:00)
**
ראש העין:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
ראשון לציון:
> נווה חוף - דיקלה, אביעד סהר (החל מ-20:30)
> שיכון המזרח - איתי לוי, דנה לפידות (החל מ-20:30)
> פארק הזיכרון - הפרויקט של רביבו (21:00)
**
רמת גן:
> כיכר רמב"ם, אורדע - שרית חדד (החל מ-20:00)
> הפארק הלאומי - איתי לוי (החל מ-20:00)
> רמת עמידר, גן אלי כהן - ציון גולן (החל מ-20:00)
**
תל אביב - יפו:
> פארק דוידוף (יפו) - מאור אדרי (21:50)
* מסיבת אליפות מכבי תל-אביב - אושר כהן (23:00)


============================================================
אזור השפלה

אשדוד | באר יעקב | בית דגן | בני עי"ש | גדרה | גזר (מועצה אזורית)
גן יבנה | יבנה | לוד | מזכרת בתיה | נס ציונה | קריית עקרון | רחובות
רמלה | שוהם
============================================================


אשדוד:
> במה מרכזית, שדרות משה דיין (סמוך לכיכר המפרשים), בין שד׳ ירושלים לשד׳ עובד בן עמי - עדן בן זקן (החל מ-20:30)
**
באר יעקב:
> פארק ליכטנשטיין - מאור אדרי (20:50)
**
בית דגן:
> פארק ע"ש עזרא חברוני - עידן ארגוב (22:00), פאר טסי (23:30)
**
בני עי"ש:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
(קיים אירוע למחרת)
**
גדרה:
רחבת מכבי, רחוק הורוביץ - לירן טל (החל מ-20:00), פאר טסי (22:15)
**
גזר (מועצה אזורית):
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
גן יבנה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
יבנה:
> מרכז העיר, שדרות דואני - שלומי שבת, לירן דנינו (החל מ-20:30)
**
לוד:
> במה מרכזית, רחוב שדרות ירושלים - עומר אדם (20:45), נסרין קדרי (21:45)
> במה לציבור הדתי, פארק שדרות ירושלים (צמוד לקניון) - דקלון (22:30)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
מזכרת בתיה:
> אמפיפארק יצחקי - בועז שרעבי (החל מ-20:30)
**
נס ציונה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קריית עקרון:
> מגרש הכדורגל היישובי בקריית החינוך - שרית חדד (22:20)
**
רחובות:
> בימת הים תיכוני, צומת הרשנזון-הרצל-עזרא - גל סיואני, מושיקו מור, נתי לב, בוזוקי גרוב (דיוניסוס תאודורו) (החל מ20:00), הפרויקט של רביבו (23:35)
**
רמלה:
> במה מרכזית, פארק עופר - עומר אדם, צביקה אברהם, ראובן המלאך, שי שלום, משה טרבלסי (החל מ-20:30)
**
שוהם:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי


============================================================
אזור ירושלים והסביבה

אריאל | בית שמש | ירושלים | מבשרת ציון
מודיעין-מכבים-רעות | מעלה אדומים
קריית ארבע-חברון | קרני שומרון
============================================================


אריאל:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
בית שמש:
> המופע המרכזי, אמפיתיאטרון עירוני - אושר ביטון (החל מ-20:30), פאר טסי (21:00)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
ירושלים:
> בימה מרכזית, גן העצמאות - מוטי טקה, שרית חדד (החל מ-21:30), דודו אהרון (01:20)
> כיכר ציון - אתי לוי, רגב הוד (החל מ-21:30)
> שכונת יובלים, בפארק דניה - ישי לוי (החל מ-20:30)
> חומת שמואל - אור בן עטר (החל מ-20:30)
> תלפיות מזרח - האחים שטרית (החל מ-20:30)
> פסגת זאב (צפון העיר), בכיכר האירועים רחוב יצחק טוניק - מסיבת עצמאות עם ירון אילן ועושים שמח, הזמר לואי עלי (החל מ-20:30)
> שכונת גילה, בפארק זיידנברג - רגב הוד, ספיר סבן (החל מ-20:45)
**
מבשרת ציון:
אמפי פארק - ישי לוי (21:30)
**
מודיעין (מכבים-רעות):
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
מעלה אדומים:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קרית ארבע חברון:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קרני שומרון:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי


============================================================
אזור הדרום

אופקים | אילת | אשכול (מועצה אזורית) | אשקלון
באר טוביה (מועצה אזורית) | באר שבע | בני שמעון (מועצה אזורית)
דימונה | ירוחם | מצפה רמון | נתיבות | עומר | ערד
קריית גת | קריית מלאכי | שדות נגב (מועצה אזורית) | שדרות
============================================================


אופקים:
> האצטדיון העירוני אופקים - נוי פדלון (החל מ-19:30)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
אילת:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
אשכול (מועצה אזורית):
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
אשקלון:
> במה מרכזית, טיילת בר כוכבא - שלומי שבת, עדן בן זקן (החל מ-20:00)
**
באר טוביה (מועצה אזורית)

**
באר שבע:
> במה המרכזית בקריית הספורט שבין אצטדיון טרנר לקונכייה - נוי פדלון (החל מ-20:00)
**
בני שמעון (מועצה אזורית)
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
(קיים אירוע למחרת)
**
דימונה:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
(קיים אירוע למחרת)
**
ירוחם:
> גן ראשונים - יוסי שטרית (החל מ-20:15)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
מצפה רמון:
> אצטדיון מצפה רמון - מושיק עפיה (החל מ-19:50)
**
נתיבות:
> במה מזרחית, חניית אולם ספורט גפן - חגיגה מרוקאית עם עמי אבו ולהקתו (החל מ-20:00)
(קיים גם אירוע נוסף למחרת)
**
עומר:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
ערד:
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
קריית גת:
> במה המרכזית, כיכר פז - שלומי שבת (החל מ-20:00)
**
קריית מלאכי:
הפארק העירוני - נסרין קדרי (החל מ-20:30)
**
שדות נגב (מועצה אזורית):
> אין אומנים מהז'אנר המזרחי
**
שדרות:
> הבמה המרכזית, מתחם גן החמישה - עדן בן זקן, מוטי טקה (החל מ-20:00)






נושמים מזרחית






יום העצמאות, ד' באייר תשע"ח, ה-9.5 (יום ה)


============================================================
אזור הצפון
============================================================


חיפה:
> בית הלוחם - הפרויקט של רביבו (14:30)
**
טבריה:
חמת גדר - מאור אדרי 15:30
> מידע לא סופי <
**
מגדל העמק:
> אמפיתיאטרון - איתי לוי, רועי סנדלר
**
עפולה:
> הפארק העירוני - שלומי שבת, דיקלה (החל מ-20:30)


============================================================
אזור השרון
============================================================


חדרה:
> יער חדרה - התימונה - סגיב כהן, נתנאל נגר, להקת מעורב תימני, ברכה כהן, אמיר שוהר, מרים צפרי, קובי כרמל (החל מ-13:00)
**
כפר סבא:
> שכונת עלייה (מגרש הכדורגל הפועל עלייה) - ציון גולן (החל מהשעה 18:00), מאור אדרי (21:00)
> שכונות מזרחיות (מגרש הכדורגל בית"ר) - ירון אילן מארח: פיני חדד, איזקיס, מורן קריטי ובועז טביב (החל מהשעה 18:00)


============================================================
אזור המרכז
============================================================


אור יהודה:
> פארק קנדה - ספיר סבן (13:20)
**
גבעתיים:
בועז שרעבי (19:00)
> מיקום יעודכן בהמשך <


============================================================
אזור השפלה
============================================================


בני עי"ש:
> אמפיפארק - קובי פרץ (21:30)
**
לוד:
> רחוב שדרות ירושלים - אביבה אבידן (14:30)


============================================================
אזור ירושלים והסביבה
============================================================


ירושלים:
> גן אבירם ז"ל, פארק הגפן מול האמפיתאטרון - רויטל נחמני, אושרי בן דוד, ניב אבוטבול (החל מ-09:00)


============================================================
אזור הדרום
============================================================


אופקים:
> האיצטדיון העירוני - אגם בוחבוט, עדן בן זקן
**
בני שמעון (מועצה אזורית)
> אמפי קיבוץ שובל - הפרויקט של רביבו (22:00)
**
דימונה:
> יער בן גוריון - טיל טיל מארח את ליאור פרחי, איציק שמלי, שני יצהרי ופיני חדד (10:00-16:00)
> אגם דימונה - קובי פרץ (15:00), שמעון בוסקילה (16:00-19:00)
**
ירוחם:
> פארק אגם ירוחם - ספיר סבן (החל מ-13:30)
**
נתיבות:
> מגרש האימונים, מתחם הספורטק (שכ' נווה נוי) - איתי לוי (11:00-15:00) *לפי פרסום העירייה
**
שדות נגב (מועצה אזורית)
> מתחם מועצה אזורית שדות נגב - דודו אהרון (16:30)







. :P00 :P00 :P00 .


תודה גדולה ומיוחדת לאלעד יעקב על העזרה ושיתוף הפעולה


תמונה

_________________
תמונה


חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
 נושא ההודעה: Re: אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזר
הודעהפורסם: 06 מאי 2019, 01:36 
מחובר
מנכ"ל
מנכ"ל

הצטרף: 02 מאי 2004, 22:14
הודעות: 23011
לייקים: 1718 לייקים
פידבקים: 2 (100%)


בעפולה יש אייל גולן יום רביעי 8.5 וגם מוקי באותו יום

יום רביעי פארק הרכבת..... ישי ריבו ב 19:30

יום חמישי שלומי שבת ודיקלה

השקיעו אצלינו


חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
 נושא ההודעה: Re: אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזר
הודעהפורסם: 06 מאי 2019, 02:13 
מחובר
מנכ"ל
מנכ"ל
סמל אישי של המשתמש

הצטרף: 30 יוני 2003, 15:43
הודעות: 92161
לייקים: 564 לייקים
פידבקים: 0 (0%)


כן, הפעם אתם זכיתם.
הצפון תמיד משקיע בהופעות ביום העצמאות.

_________________
תמונה


חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
 נושא ההודעה: Re: אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזר
הודעהפורסם: 08 מאי 2019, 19:40 
מנותק
מנהל ראשי
מנהל ראשי

הצטרף: 21 נובמבר 2007, 13:55
הודעות: 12240
לייקים: 180 לייקים
פידבקים: 0 (0%)


תודה רבה!!!

_________________

https://www.instagram.com/noshmim.mizrahit/


חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 4 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא



עבור ל:  

אירועי חגיגות יום העצמאות ה-71 ישראל, תשע''ט (נושמים מזרחית)

cron
היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית
Powered By PHPBB Copyright Noshmim Mizrahit 2003-2011 © All right reserved
שיווק הפרסומות באתר זה מופעל על ידי @.מ.י - שירותי מדיה וסליקה באינטרנט
רוצה לפרסם באתר זה? שלח אלינו מייל לקבלת הצעה משתלמת במיוחד