נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

מבזק: העונש קוצר - הזמר קובי פרץ ישוחרר בחודש הבא F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

מבזק: העונש קוצר - הזמר קובי פרץ ישוחרר בחודש הבא

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מבזק: העונש קוצר - הזמר קובי פרץ ישוחרר בחודש הבא
הודעהפורסם: 26 יוני 2018, 07:40 
מנכ"ל
מנכ"ל
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 8247 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

העונש קוצר: הזמר קובי פרץ ישוחרר בחודש הבא

הפרקליטות לא התנגדה לשחרורו המוקדם של הזמר
שנכנס לפני שמונה חודשים לשערי הכלא בגין עבירות מס,
ולפיכך החליטה ועדת השחרורים לקצר את מאסרו.
פרץ צפוי לסיים את ריצוי עונשו ב-14 ביולי.

ועדת השחרורים של הנהלת בתי המשפט החליטה הבוקר (יום ג') לקצר את עונשו של הזמר קובי פרץ.
הפרקליטות לא התנגדה לשחרורו המוקדם של פרץ, ולפיכך הוא צפוי להשתחרר מהכלא ב-14 ביולי.

בית משפט השלום בתל-אביב גזר במאי 2016 שנתיים מאסר על הזמר, שהורשע בשורת עבירות מס.
בכתב האישום שהוגש נגדו, נטען כי פרץ סיכם שאמרגנו יוחאי יעיש יקבל את הכנסותיו מהופעות - ויעביר אליו 50 אחוז מהרווחים.
כדי לחמוק מתשלום מס, הציג פרץ לאחר מכן מצג כוזב על הכנסותיו.
פרץ, כך נטען, דרש מאמרגנו לחתום על חוזה למראית עין בלבד, ובו נתונים פיקטיביים של תאריכים והכנסות.

תמונה

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין חתם באחרונה על בקשת החנינה של הזמר, במסגרת מתווה החנינות לשנת ה-70 של המדינה.
הוא קבע כי בשל החנינה, יוכל פרץ לעמוד בפני ועדת השחרורים ולמעשה קיצר את עונשו בשבועות ספורים.
לפי החלטת הנשיא, תקופת המאסר תקוצר, כך שהזמר יוכל לעמוד בפני הוועדה שתשקול את שחרורו ברישיון בחלוף מחצית מתקפות מאסרו.
נקבע כי ההקלה בעונש מותנית בתשלום הקנס שהוטל על פרץ על ידי בית המשפט. פרץ אכן שילם את הקנס.

פרץ אמר למקורביו לאחר החלטת הנשיא: "אני נרגש מאוד, שמח וממתין לשחרור. עברתי ייסורים, הצדק נעשה".
את הזמר מייצגים עורכי הדין ציון אמיר, שני אילוז, חיים לוי ואלדן דנינו.

עו"ד אמיר ציין היום: "אני שמח מאוד שוועדת השחרורים הורתה על שחרורו המוקדם של קובי פרץ.
הוא עבר באמת תקופה קשה, מאבק משפטי ארוך מאוד שנמשך כמה שנים הגיע היום לסיומו בהחלטה לקצר את המאסר שלו.
אני גם משבח את עמדת הפרקליטות שלא התנגדה לקיצור העונש.
בסך הכל יום טוב, יום שמח שמאפשר לקובי פרץ לחזור לפעילות המבורכת שלו כמי שעושה רבות למען הקהילה וככה ימשיך לעשות".

בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל לאחר מכן חלקית את ערעורו של הזמר, וקיצר את מאסרו לשנה וחצי.
באוקטובר 2017 החל פרץ לרצות את עונשו.

(קרדיט: ynet)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

מבזק: העונש קוצר - הזמר קובי פרץ ישוחרר בחודש הבא

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית