נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

Segalovich BASE Vol.1 - אוסף להיטים עדכני וע-נ-ק לאוטו! F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - הורדות, סיקורים, מידע ועדכונים. » שירים וסינגלים » פורום מוסיקה אלקטרונית

עמוד 5 מתוך 9 [ 128 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

Segalovich BASE Vol.1 - אוסף להיטים עדכני וע-נ-ק לאוטו!

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: Segalovich BASE Vol.1 - אוסף להיטים עדכני וע-נ-ק לאוטו!
הודעהפורסם: 05 מרץ 2011, 01:00 
נושם חדש
נושם חדש

לייקים: 0 לייקים
פידבקים: 0 (0%)

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2011, 10:10 
נושם חדש
נושם חדש

שם פרטי: דותן
שם משפחה: נגרקר

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2011, 10:14 
נושם חדש
נושם חדש

;-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2011, 07:11 
נושם חדש
נושם חדש

:P00 :P00 :P00

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2011, 14:30 
נושם חדש
נושם חדש

תודה רבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מרץ 2011, 19:28 
נושם חדש
נושם חדש

huuuuuuuu

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2011, 15:34 
נושם מתחיל
נושם מתחיל

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2011, 16:18 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 325 אוהבים

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09 מרץ 2011, 22:00 
נושם חדש
נושם חדש

:oops: :))) |i|:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מרץ 2011, 19:10 
נושם חדש
נושם חדש

Segalovich כתב:
Segalovich BASE Vol.1 - מהדורה רשמית ראשונה - סוף ינואר 2011

טוב, אז האמת שהאוסף הזה בא ממקום לא ממש צפוי :)
אני מכין את האוסף הזה לעצמי ולחברים קרובים במשך יותר משנה וחצי... ולאחרונה שמתי לב לתופעה מוזרה. אני גר בטבריה, ולחצי מטבריה כבר קיימים הדיסקים הקודמים שלי (רובם, אגב, אנשים שאני לא מכיר). אז אמרתי - אם זה כזה מצליח וכולם אוהבים את זה, למה לא לשתף את זה לכולם ולהפיץ את זה לאינטרנט?

אז ככה, את האוסף עצמו יצרתי ממקום שמתחשב בכל האנשים, הטעמים והסגנונות. בנוסף, לא העמסתי יותר מדי מכל נושא אלא הבאתי את הTOP שבTOP (לטעמי האישי כמובן - בנסיון לפגוע בטעם של רב האנשים).
בתור DJ חובב (עדיין לא בצורה מקצועית) באיזור שאני גר בו, אני מתעניין וחי את המוזיקה במשך המון זמן, מתעדכן בכל יום על השירים הכי חדשים בכל הסגנונות. אני ממש ממש פתוח לכל כיוון - אם זה שירי פופ חדשים, שירי היפ הופ בועטים, מוזיקה מזרחית או שירים ישנים (ישראליים בעיקר) בטעם של פעם שכיף תמיד לשמוע.

יש לציין שכל השירים עברו ריפ מיוחד (שלא פגם בשום צורה באיכות המקורית) ע"מ שכל השירים (ויש המון שירים) יכנסו. כל השירים עברו GAIN - שזה למי שלא יודע - עושה שלכל השירים יהיה סאונד אחיד. שלא יהיה מצב ששיר אחד ישמעו חלש מדי, והשני חזק מדי. בנוסף, השירים עברו TAGS ומספור, ורשומים בצורה מסודרת וקריאה בכל נגן.
הדיסק עצמו שוקל כ700 מגה. כל המקום שאפשר לנצל נוצל במלואו.
הדיסק נוגע בעיקר במיינסטרים (מוזיקה עדכנית) אך מכיל גם תיקיות שהגדרתי "להיטים" (כלומר, שירים ממש טיפה ישנים אבל שנהיו להיטים ברחבות ובתחנות הרדיו), לצד שירים הכי עדכניים שיש (חלקם אפילו מהיום או מהשבוע), לצד שירים ישנים שתמיד כיף לשמוע.

פירוט נרחב ופלייליסט לחודש ינואר (סוף ינואר - 30.1.11)

הדיסק עצמו מכיל 10 תיקיות לדפדוף נוח באוטו, כאשר לכל תיקיה יש 13 שירים בדיוק, בסדר הבא:

תמונה

01- NEW Israeli Dance - שירי דאנס ישראליים חדשים

התיקיה הראשונה מתעסקת בדאנס ישראלי, אופנה שנכנסה לא מזמן בשנים האחרונות ומתעסקת בעיקר בהרכבי דאנס ישראליים שתופסים מאוד ברחבות, כמו VEGA, MAZE, התיירים לצד הרכבים וזמרים שהחליטו לחדר שירים ישנים לשירי דאנס ומועדונים.

תמונה

02- NEW Dance & House - שירי דאנס לועזיים חדשים

התיקייה השניה מתעסקת בשירי דאנס חדשים מהעולם וגרסאות דאנס לשירים מצליחים למסיבות. היא משלבת רמיקסים של היוצרים הכי גדולים (האחים פרץ, INOUT), לצד שירים של אמני דאנס מוכרים (RIO, אדי ווטה), לצד מאש-אפים טובים במיוחד ובסוף לקינוח - איך אפשר בלי, עופר ניסים.

תמונה

03- Dance & House HITS - IL-EN - להיטי דאנס ישראליים ולועזים - לא הכי חדשים, אבל להיטים

התיקייה השלישית נועדה בעיקר לאנשים שלא רוצים רק מה שחדש, אלא רוצים להסתפק במה שמוכר ואהוב. אז כאן למעשה שילבתי את 2 התיקיות האחרונות, רק בשירים טיפה יותר ישנים, שנהפכו ללהיטים גדולים ברחבות. חדש זה לא ממש לאנשים שעוקבים, אבל לאנשים ה"פשוטים" - זה התיקייה המתאימה.

תמונה

04- NEW Hebrew - שירים ישראליים חדשים

התיקייה הרביעית משלבת שירים ישראליים חדשים של מיטב היוצרים והאמנים (עידן רייכל, סינרגיה, אתניקס) עם נגיעות ים תיכוניות (אודי דוד, שלומי שבת, אביהו שבת) אך שעדיין אי אפשר להגדיר אותם בלב שלם "מזרחית". כמו כן, גם קצת ראפ ציוני (סאבלימינל) אף פעם לא מזיק.

תמונה

05- NEW Hebrew - Mizrahit - שירי מזרחית חדשים

תיקייה המוקדשת אך ורק למוזיקה המזרחית - אותה מוזיקה שנכנסה לחיינו בסערה בשנה-שנתיים האחרונות. מיטב האמנים - דודו אהרון, משה פרץ, עומר אדם, שרית חדד במיטב הלהיטים, חלקם בגרסאות רמיקס-מועדונים.

תמונה

06- NEW RNB & Pop - שירי RNB ופופ חדשים, עם נגיעות של ראפ בקצב דאנס - הלהיטים של המחר.

השירים הכי עדכניים שכולנו נראה ממש בקרוב בMTV, ההימורים שלי ללהיטים של המחר.

תמונה

07- MTV Hits - להיטי הMTV הכי גדולים והשירים הלועזיים שכולם אוהבים תמיד לשמוע.

השירים שכבר כבשו מצעדים והגיעו למקום שכבר כולם מכירים אותם. האמנים שכולם אוהבים לאהוב. ריהנה מככבת ללא ספק, אך גם אפשר למצוא אמנים מוערכים מאוד כמו ברונו מארס, הבלק אייד פיס, קטי פרי, אנריקו אגלסייס ועוד.

תמונה

08- NEW Hip-Hop - להיטי ההיפ הופ הכי חדשים והכי בועטים.

תיקייה שאני אוהב במיוחד, בתור אחד מהאנשים שמטפלים בMZHIPHOP, זה סגנון שאני אישית נורא אוהב ומתחבר אליו. כל המוזיקה השחורה הכי חדשה ולהיטי השחורה של המחר בגרסאות הטובות ביותר.

תמונה

09- Old Israeli - קלאסיקות ישראליות, חלק א' - השירים הישנים שכולנו אוהבים.

בלילה, אחרי מסיבה, או בבוקר כשמתעוררים, תמיד כיף לפתוח את הבוקר עם שיר ישראלי של פעם, שירים שכולנו אוהבים לשמוע ושתמיד עושים לנו טוב בלב. אני יכול להגיד שהתיקייה הזאת מלווה אותי כבר המון המון זמן ואף פעם לא נמאס לשמוע אותה.

תמונה

10-II Old Israeli - קלאסיקות ישראליות, חלק ב' - השירים הישנים שכולנו אוהבים.

החלק השני של הקלאסיקות הישראליות, יש כל כך הרבה, שפשוט אי אפשר להסתפק בתיקייה אחת.

תמונה

הורדה:
גודל הקובץ: 700MB

לבחירתכם, מספר שרתים אפשריים להורדה, כל אחד והאתר שיותר נוח לו:

הורדה בקובץ 1 - HOTFILE:
הודעה זאת מוסתרת

הורדה בקובץ 1: MEGAUPLOAD:
הודעה זאת מוסתרת
HOTFILE:
הודעה זאת מוסתרת
RAPIDSHARE:
הודעה זאת מוסתרת

המשך הפרוייקט:

המשך הפרוייקט תלוי בביקוש שלו. האוסף ימשיך להיעשות כל חודש בלי קשר בשבילי ובשביל האנשים שקרובים אליי. אם אני אראה שיש ביקוש והיענות - אני אמשיך מדי חודש לעדכן ולהביא את הפרוייקט הזה באופן קבוע :)
בכל חודש אני לא מעיף את כל השירים ושם חדשים, אלא בעיקר את אותם שירים שלפי ההרגשה שלי מיצו את עצמם, ושם במקומם אחרים חדשים יותר. השירים שעובדים ושאנשים אוהבים - תמיד ישארו עד שימצו את עצמם.

אשמח לשמוע תגובות - לטובה או לרעה על הפרוייקט הזה.

תודה,
,usvאור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 מרץ 2011, 19:10 
נושם חדש
נושם חדש

Segalovich כתב:
Segalovich BASE Vol.1 - מהדורה רשמית ראשונה - סוף ינואר 2011

טוב, אז האמת שהאוסף הזה בא ממקום לא ממש צפוי :)
אני מכין את האוסף הזה לעצמי ולחברים קרובים במשך יותר משנה וחצי... ולאחרונה שמתי לב לתופעה מוזרה. אני גר בטבריה, ולחצי מטבריה כבר קיימים הדיסקים הקודמים שלי (רובם, אגב, אנשים שאני לא מכיר). אז אמרתי - אם זה כזה מצליח וכולם אוהבים את זה, למה לא לשתף את זה לכולם ולהפיץ את זה לאינטרנט?

אז ככה, את האוסף עצמו יצרתי ממקום שמתחשב בכל האנשים, הטעמים והסגנונות. בנוסף, לא העמסתי יותר מדי מכל נושא אלא הבאתי את הTOP שבTOP (לטעמי האישי כמובן - בנסיון לפגוע בטעם של רב האנשים).
בתור DJ חובב (עדיין לא בצורה מקצועית) באיזור שאני גר בו, אני מתעניין וחי את המוזיקה במשך המון זמן, מתעדכן בכל יום על השירים הכי חדשים בכל הסגנונות. אני ממש ממש פתוח לכל כיוון - אם זה שירי פופ חדשים, שירי היפ הופ בועטים, מוזיקה מזרחית או שירים ישנים (ישראליים בעיקר) בטעם של פעם שכיף תמיד לשמוע.

יש לציין שכל השירים עברו ריפ מיוחד (שלא פגם בשום צורה באיכות המקורית) ע"מ שכל השירים (ויש המון שירים) יכנסו. כל השירים עברו GAIN - שזה למי שלא יודע - עושה שלכל השירים יהיה סאונד אחיד. שלא יהיה מצב ששיר אחד ישמעו חלש מדי, והשני חזק מדי. בנוסף, השירים עברו TAGS ומספור, ורשומים בצורה מסודרת וקריאה בכל נגן.
הדיסק עצמו שוקל כ700 מגה. כל המקום שאפשר לנצל נוצל במלואו.
הדיסק נוגע בעיקר במיינסטרים (מוזיקה עדכנית) אך מכיל גם תיקיות שהגדרתי "להיטים" (כלומר, שירים ממש טיפה ישנים אבל שנהיו להיטים ברחבות ובתחנות הרדיו), לצד שירים הכי עדכניים שיש (חלקם אפילו מהיום או מהשבוע), לצד שירים ישנים שתמיד כיף לשמוע.

פירוט נרחב ופלייליסט לחודש ינואר (סוף ינואר - 30.1.11)

הדיסק עצמו מכיל 10 תיקיות לדפדוף נוח באוטו, כאשר לכל תיקיה יש 13 שירים בדיוק, בסדר הבא:

תמונה

01- NEW Israeli Dance - שירי דאנס ישראליים חדשים

התיקיה הראשונה מתעסקת בדאנס ישראלי, אופנה שנכנסה לא מזמן בשנים האחרונות ומתעסקת בעיקר בהרכבי דאנס ישראליים שתופסים מאוד ברחבות, כמו VEGA, MAZE, התיירים לצד הרכבים וזמרים שהחליטו לחדר שירים ישנים לשירי דאנס ומועדונים.

תמונה

02- NEW Dance & House - שירי דאנס לועזיים חדשים

התיקייה השניה מתעסקת בשירי דאנס חדשים מהעולם וגרסאות דאנס לשירים מצליחים למסיבות. היא משלבת רמיקסים של היוצרים הכי גדולים (האחים פרץ, INOUT), לצד שירים של אמני דאנס מוכרים (RIO, אדי ווטה), לצד מאש-אפים טובים במיוחד ובסוף לקינוח - איך אפשר בלי, עופר ניסים.

תמונה

03- Dance & House HITS - IL-EN - להיטי דאנס ישראליים ולועזים - לא הכי חדשים, אבל להיטים

התיקייה השלישית נועדה בעיקר לאנשים שלא רוצים רק מה שחדש, אלא רוצים להסתפק במה שמוכר ואהוב. אז כאן למעשה שילבתי את 2 התיקיות האחרונות, רק בשירים טיפה יותר ישנים, שנהפכו ללהיטים גדולים ברחבות. חדש זה לא ממש לאנשים שעוקבים, אבל לאנשים ה"פשוטים" - זה התיקייה המתאימה.

תמונה

04- NEW Hebrew - שירים ישראליים חדשים

התיקייה הרביעית משלבת שירים ישראליים חדשים של מיטב היוצרים והאמנים (עידן רייכל, סינרגיה, אתניקס) עם נגיעות ים תיכוניות (אודי דוד, שלומי שבת, אביהו שבת) אך שעדיין אי אפשר להגדיר אותם בלב שלם "מזרחית". כמו כן, גם קצת ראפ ציוני (סאבלימינל) אף פעם לא מזיק.

תמונה

05- NEW Hebrew - Mizrahit - שירי מזרחית חדשים

תיקייה המוקדשת אך ורק למוזיקה המזרחית - אותה מוזיקה שנכנסה לחיינו בסערה בשנה-שנתיים האחרונות. מיטב האמנים - דודו אהרון, משה פרץ, עומר אדם, שרית חדד במיטב הלהיטים, חלקם בגרסאות רמיקס-מועדונים.

תמונה

06- NEW RNB & Pop - שירי RNB ופופ חדשים, עם נגיעות של ראפ בקצב דאנס - הלהיטים של המחר.

השירים הכי עדכניים שכולנו נראה ממש בקרוב בMTV, ההימורים שלי ללהיטים של המחר.

תמונה

07- MTV Hits - להיטי הMTV הכי גדולים והשירים הלועזיים שכולם אוהבים תמיד לשמוע.

השירים שכבר כבשו מצעדים והגיעו למקום שכבר כולם מכירים אותם. האמנים שכולם אוהבים לאהוב. ריהנה מככבת ללא ספק, אך גם אפשר למצוא אמנים מוערכים מאוד כמו ברונו מארס, הבלק אייד פיס, קטי פרי, אנריקו אגלסייס ועוד.

תמונה

08- NEW Hip-Hop - להיטי ההיפ הופ הכי חדשים והכי בועטים.

תיקייה שאני אוהב במיוחד, בתור אחד מהאנשים שמטפלים בMZHIPHOP, זה סגנון שאני אישית נורא אוהב ומתחבר אליו. כל המוזיקה השחורה הכי חדשה ולהיטי השחורה של המחר בגרסאות הטובות ביותר.

תמונה

09- Old Israeli - קלאסיקות ישראליות, חלק א' - השירים הישנים שכולנו אוהבים.

בלילה, אחרי מסיבה, או בבוקר כשמתעוררים, תמיד כיף לפתוח את הבוקר עם שיר ישראלי של פעם, שירים שכולנו אוהבים לשמוע ושתמיד עושים לנו טוב בלב. אני יכול להגיד שהתיקייה הזאת מלווה אותי כבר המון המון זמן ואף פעם לא נמאס לשמוע אותה.

תמונה

10-II Old Israeli - קלאסיקות ישראליות, חלק ב' - השירים הישנים שכולנו אוהבים.

החלק השני של הקלאסיקות הישראליות, יש כל כך הרבה, שפשוט אי אפשר להסתפק בתיקייה אחת.

תמונה

הורדה:
גודל הקובץ: 700MB

לבחירתכם, מספר שרתים אפשריים להורדה, כל אחד והאתר שיותר נוח לו:

הורדה בקובץ 1 - HOTFILE:
הודעה זאת מוסתרת

הורדה בקובץ 1: MEGAUPLOAD:
הודעה זאת מוסתרת
HOTFILE:
הודעה זאת מוסתרת
RAPIDSHARE:
הודעה זאת מוסתרת

המשך הפרוייקט:

המשך הפרוייקט תלוי בביקוש שלו. האוסף ימשיך להיעשות כל חודש בלי קשר בשבילי ובשביל האנשים שקרובים אליי. אם אני אראה שיש ביקוש והיענות - אני אמשיך מדי חודש לעדכן ולהביא את הפרוייקט הזה באופן קבוע :)
בכל חודש אני לא מעיף את כל השירים ושם חדשים, אלא בעיקר את אותם שירים שלפי ההרגשה שלי מיצו את עצמם, ושם במקומם אחרים חדשים יותר. השירים שעובדים ושאנשים אוהבים - תמיד ישארו עד שימצו את עצמם.

אשמח לשמוע תגובות - לטובה או לרעה על הפרוייקט הזה.

תודה,
,usvאור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2011, 08:31 
נושם מתחיל
נושם מתחיל

:razz:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2011, 15:01 
נושם מתחיל
נושם מתחיל

גדולללללללללללל תודההההההה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מרץ 2011, 15:43 
נושם מתחיל
נושם מתחיל

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 18 מרץ 2011, 01:05 
נושם חדש
נושם חדש

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - הורדות, סיקורים, מידע ועדכונים. » שירים וסינגלים » פורום מוסיקה אלקטרונית

עמוד 5 מתוך 9 [ 128 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

Segalovich BASE Vol.1 - אוסף להיטים עדכני וע-נ-ק לאוטו!

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית