נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

=ראיון חדש שלי עם הזמר שי לסרי= F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ]
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.

=ראיון חדש שלי עם הזמר שי לסרי=

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: =ראיון חדש שלי עם הזמר שי לסרי=
הודעהפורסם: 29 ספטמבר 2010, 04:57 
נושם מכור
נושם מכור

לייקים: 113 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

ראיון בלעדי עם הזמר שי לסרי

שי לסרי התחיל את דרכו המוזיקאלית בתור תחביב עם הכינוי "האלמוני"
ומספר שנים אחרכך הוא החליט לחשוף את שמו והתחיל לעבוד בצורה מקצועית על אלבום הבכורה שלו שירא אור בקרוב..
ובינתיים הוא מספר את הדרך שעבר מאז חשיפת שמו ועד הימים הללו שהוא מסיים את עבודותו על אלבום הבכורה...

מראיין: מאז היותך כזמר "האלמוני" לקחת פסק זמן והחלטת שאתה חוזר למוזיקה,אבל בשמך המקורי ובאופן מקצועי לחלוטין
ספר מתי הבנתה שאתה רוצה לחשוף את שמך ולעבוד בצורה מקצועית?

שי לסרי: "תראה פסק זמן מעולם לא לקחתי מהמוסיקה,מה שכן עשיתי החלטתי לעבוד באופן מקצועי יותר
השם האלמוני התחיל כגימיק כזה וזה מין טעות לדעתי כי עד היום השם הזה מלווה אותי,
את שמי האמיתי החלטתי לחשוף מתי ששחררתי את שירי הראשון יתום באהבה
עקב פרידה שלי מבחורה שמאוד אהבתי,כאשר נפרדתי מימנה החלטתי לקחת
צעד גדול ולהשקיע במוסיקה בצורה מקצועית ביותר ולשחרר את כל הכאב שהרגשתי בתקופה של הפרידה
ולכן גם לא היה מתאים שאני יצא בשם האלמוני והחלטתי שזהו אין יותר כזה דבר האלמוני שי לסרי זה אני וזהו שמי ואין יותר טוב מזה וככה זה התחיל העבודה על האלבום."

מראיין: מאז שחשפת את שמך הוצאת 6 סינגלים ספר על הפידבקים שקיבלת מאז?

שי לסרי: "יתום באהבה, טוסיק בגלמה, אני ואת כבר לא דואט, שלום לעולם, אם פעם תלכי ותמיד רעה.
תראה קיבלתי ביקורות שמאוד עודדו אותי להמשיך לייצר מוסיקה,זה מחמם את הלב
שיש לך קהל שמאוד אוהב את היצירות שלך ומתחבר אליהם זה כיף לשמוע, ואני לא אשקר
יש גם ביקורות לא הכי נעימות לאוזן אבל אין מה לעשות, זמר הגדולה שלו זה שהוא צריך לדעת לקבל ביקורות גם לטוב וגם לרע ואין מה לעשות, הביקורות שקיבלתי
מהצד הפחות טוב זה שאני יחליף סיגנון מוסיקה לכיון יותר עכשווי ופחות לחניים טורקיים
כי עם זה לא מגיעים היום רחוק,ות'אכלס מאוד קשה לי לעשות מעבר כזה,בגלל שאני מאוד מחובר למוסיקה הטורקית ולרגש שיש בשירים שלהם, אני מודע שמאוד קשה להצליח בסיגנון מוסיקה שאני יוצר,
אבל המוסיקה שלי באה מכיון הכי אמיתי שיש שזה מהלב,ואם אני לא יוצר מוסיקה מתוך הלב שלי
אז אין טעם בכלל שאני יעסוק בזה"

מראיין: רוב הסינגלים שלך עד כה הם על סיפור חיים אמיתי,איזה מסר אתה רוצה להעביר בשירים שלך?

שי לסרי: "תראה רוב שיריי באלבום הם על אותה אהבה ופרידה שעברתי מבחורה,
אני לא מנסה להעביר מסר בשירים שלי,האמת אני משחרר את הכאב שיש בתוכי,ואני שמח שאנשים אוהבים,
כי אני מאמין שלא רק אני עברתי פרידות ואני לא האחרון שיעבור יש עוד הרבה כמוני שעברו חויות
כאלה וממש מזדהים עם השירים שלי,ולדעתי אסור להשאיר דברים כואבים בלב צריך לפרוק אותן,
גם דמעות מידי פעם זה בסדר זה משחרר,והכי חשוב לא לחשוב על העבר תמיד לחשוב קדימה."

מראיין: רגע לפני צאת אלבום הבכורה,אתה עובד על 2 קליפים מושקעים מאוד לשירים "תמיד רעה" "טוסיק בגלמה" בחסות הפקות המזרח,
אתה חושב שזה יכול להוסיף לתודעה שלך הקליפים (כי ראינו כבר קליפים שנהפכים ללהיטים "דרכו של עולם","תלכי ממני תלכי") ואיך היה הייתה ההרגשה לשחק בקליפים? משו שעוד לא עשיתה עד היום.

שי לסרי:
"אני חושב שקליפים מאוד מוסיפים ותורמים לזמר וזה נותן יותר עוצמה וכח ויותר תודעה,אכן כן 2 הקליפים שלי
הופקו בידיי הפקות המזרח,שלדעתי עושים עבודת קודש למוסיקה שלנו,מי יתן ויעבדו עוד הרבה הרבה שנים
וישיגו בסוף את המטרה שכולנו מיחלים לה וזה שהמוסיקה שלנו תקבל במה,
מאוד כייף לשחק בקליפ,האמת זאת פעם ראשונה שלי,אבל מה שעשיתי בקליפ שלי של השיר תמיד רעה
זה היה פחות משחק זה היה ממש אמיתי,כי כל הקליפ מסופר על סיפור שבאמת קרה לי וזה היה יותר קל,
ויש כאלה שרואים דמעות ושואלים האם זה אמיתי או איפור?, אז בהזדמנות זאת אני יגיד ששום דבר לא היה מסכה
או איפור הכל היה אורגינל ודמעות הכן היו דמעות לא מתבייש בזה,ואני מאמין שאנשים יראו את הקליפ
ויבינו שהכל אמיתי ולא מזוייף."

מראיין: אלבום הבכורה שלך מתוכנן לצאת אוטוטו,ספר לנו מה יהיה באלבום החדש?ומתי הוא מיועד לצאת?

שי לסרי: נכון האלבום שלי עומד לצאת ממש בקרוב,עם עוד הרבה הרבה שירים מרגשים שכתבתי וכתבו לי,חלק מהשירים אתם כבר מכירים,
אני אתן לך הצצה קטנה לעוד כמה שירים שיהיו באלבום שזה "שקרים קטנים" שעלתה טעימה מימנו,"מנסה לשכוח" גם שיר מרגש מאוד שכתבתי בעצמי,
"אני בוכה עליך" שיר שכתבנו אני והיוצר הגדול שרון אסולין יהיה באלבום גם גירסה אקוסטית לשיר "אם פעם תלכי" שכתבתי אותו בעצמי,ויהיה גם רמיקס לשיר "טוסיק בגלמה"
ועוד כמה שירים יפים טובים ומרגשים שכרגע עוד לא החלטתי על השמות שלהם אבל יש למה לחכות..
לגבי תאריך מסויים אני לא יכול לתת לך בדיוק אבל זה ממש בקרוב ואנחנו עובדים בקצב מסחרר עליו."

מראיין: מה אתה אומר על מצב הז'אנר של שירי הנשמה (הדיכאון) כיום?

שי לסרי:
"מאוד כואב לי המצב של המוסיקת הנשמה שאין ולא נותנים לה שום במה, כי אם תסתכל על זמרים
בז'אנר שיצאו בשיר ללחן טורקי וכן קיבלו במה למה בגלל שהם יותר טובים או בגלל שהשם שלהם הולך לפניהם,
זה כואב שככה יש אפליות,אבל אין מה לעשות זה לא חדש זה תמיד היה וזה תמיד יהיה,
תסתכל בטורקיה כמה במה המוסיקה הזאת מקבלת תוכניות טלויזיה,רדיו הכל הכל,רק פה בארץ שלנו
מתיחסים למוסיקה הזאת כאל פרט שולי,וזה ממש מתסכל,אבל למדתי גם להתמודד עם זה ואני לא שר
בשביל התקשורת,אני שר בשביל הקהל שלי וזה הכי חשוב בעיניי."

מראיין: איזה זמרים בז'אנר הזה אתה מאזין להם הרבה?

שי לסרי:
"יש 2 זמרים שגדלתי על השירים שלהם,ועדין ממשיך לשמוע אותם,
זה עופר לוי וזהבה בן,שלדעתי הזמרים הכי גדולים שקמו במדינה שלנו
וכל שיר לשהם בצבע בכייף לי להאזין,אני יגיד לך שהיום אני ממש לא מתלהב מהשירים שהם מוצאים לשוק,
אבל אני שומע את השירים הישנים שלהם וממש כייף לי להאזין, וגם כמובן
שאני שומע הרבה והרבה מאוד מוסיקה טורקית וערבית."

מראיין: האם יש זמרים במוזיקה הים תיכונית שאתה מאזין להם,ואם כן תמנה לי לפחות 3 שמות?

שי לסרי: "שמע אני לא יודע מה זה מוסיקה ים תיכונית שאתה קורא לה או מוסיקה מזרחית מה ההבדל תגיד לי?,
הרי זה אותם נגנים,רק בגלל הלחן אז יעני אתם עושים אותם ים תיכוני,זה אותו דבר,אבל לגבי זמרים כאלה האמת שאין לא שומע הרבה
ולא בגלל משהו,פשוט לא מרגש אותי להאזין לשירים שאין בהם רגש בשיט,היום זה רק מסחרה המוסיקה
שהם יוצרים כדי להכניס כמה שיותר קופונים לכיס חבל."

מראיין: מה השאיפות שלך לעתיד?מה יהיה אחרי אלבום הבכורה?

שי לסרי: "השאיפות שלי זה להגיע כמה שיותר גבוה,ולהצליח רק בזכות ולא בחסד,אני מאמין בכל מה שאני יוצר,
מה יהיה אחרי האלבום זה רק אלוקים יודע,אבל אני לרגע לא יעצור עד שאני אגיע למקום שאני ראוי לו."

מראיין: שי,אני וצוות האתר "***" רוצים לאחל המון הצלחה באלבום החדש וכולנו בכליון עינים לראות אותו על המדפים בחנויות ולרכוש אותו...

שי לסרי: הרבה תודה לך ולכל צוות האתר,מי יתן ויהיו עוד הרבה אתרים שנותנים ככה במה למוסיקה שלנו,
ואולי לא הרבה יודעים אבל למוסיקה הזאת יש הרבה מאוד קהל,וחבל שלא נותנים במה כדי ליראות את זה,
בכל אופן הרבה תודה לכם שמחתי לענות לכם על כל השאלות שיהיה לכולם חג שמח ושמרו על עצמכם
מימני הזמר שי לסרי הרבה תודה....

נערך לאחרונה על ידי UnReaL בתאריך 30 ספטמבר 2010, 00:07, נערך פעם אחת בסך הכל.
נערך

משתמשים שנתנו לייק ל- א-ל-ע-ד על הודעה זו: matan998
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: =ראיון חדש שלי עם הזמר שי לסרי=
הודעהפורסם: 30 ספטמבר 2010, 00:10 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 870 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

תקשיב לי , אין לי כוח לזה כבר (עניין הפרסומים)
אני לא מת על אנשים שמתחכמים יותר מדי
הפעם אני מוותר לך ,ב- נעול
הבאה תהיה חסום

מוקדש לארתין...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ]
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.

עבור ל:  

=ראיון חדש שלי עם הזמר שי לסרי=

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית