נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

***[כתבה]`מוטוטסט` יקר: להלן מדוע מגיעה לי קסדה… *** F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מוטוריקה

עמוד 1 מתוך 1 [ 8 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

***[כתבה]`מוטוטסט` יקר: להלן מדוע מגיעה לי קסדה… ***

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ***[כתבה]`מוטוטסט` יקר: להלן מדוע מגיעה לי קסדה… ***
הודעהפורסם: 04 אוגוסט 2006, 07:45 
נושם ותיק
נושם ותיק
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 17 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

תוצאות תחרות שערך בית העסק הוותיק לרגל חגיגות הבר-ממצווה. יש זוכים וגם כמה סיפורים מצחיקים

לפני חודשיים יצא בית העסק `מוטוטסט` החוגג 13 שנה להיווסדו במבצע בו הבטיח לתת קסדה לקוראים/לקוחות אשר יפנו בכתב וישכנעו למה מגיע להם אחת. בין עשרות הסיפורים אשר הגיעו לתיבת המייל של בית העסק, בחרו עובדי המקום ובעליו את שלושת הפניות שמצאו חן בעיניהם ביותר. מצאנו לנכון להביאן לפניכם, גם במטרה לשחרר איזה חיוך בעגמומיות המצב הכללי.
מקום שלישי: סקס והקסדה (דורין גלילי)

יש לי ראש והוא ייקח אותי רחוק... בסוף הראש מתלתלים להם תלתלי הג`ינג`ים הקסומים. וכל העסק הזה מונח לו בשלווה על גובה של 166 ס"מ שאותם סוחב משקל של 55 ק"ג. לבן זוגי יש אופנוע סופרמוטו XR600 שאיתו הוא מתעופף ברוח ברחובות ת"א... סוף סוף הצלחתי לשכנע אותו שיחליף את האופנוע בווספת מנהלים נוחה ושיותר מתאימה להרכבתה של אישה. וסוכם: שהוא מחליף בווספה את האופנוע האהוב שלו בתנאי שבמשך חודש ימים אנחנו עושים סקס כשעל ראשי קסדה!!! ותאמינו לי שאיתו צריך קסדה! ושתהיה חזקה וטובה! ואחרי שנהיה בטוחים שהקסדה שרדה את חדר המיטות במבטחים ושאני עמדתי בהבטחתי, נצא אל העיר ונראה לכולם שזו הקסדה הטובה בעולם!
מקום שני: גנבו לי, שתו לי (סיגלית פרקול)
תל אביב של קיץ,
פותחת את העיניים.
אלף סידורים,
פנצ`ר באופניים.

לוקחת צרור המפתחות, יוצאת אל הרחוב.
שמש נעימה,
הכל מרגיש לי טוב.

פתאום אני קולטת,
מתמלאת בעצבים.
הלך מצב הרוח,
הלכו הסידורים...

מגלה לצערי,
שה"דיוק" שלי נגנב.
במקומו חתול אדיש,
מנפנף לי בזנב.

לרגע עוד בודקת,
אולי הוא בגינה.
אולי פשוט שכחתי...
במקום אחר היה?

אפילו מתקשרת,
לבדוק בעירייה.
אולי הם גררו לי
כי חסמתי חנייה...

אולם בצער רב,
נאלצת להודות
הגלגלים שלי אינם,
ואיתם גם הקסדות.

אז הבנתי כבר מזמן,
ארוחות חינם אינן.
אופנוע מדוגם,
לא תתנו לי ככה סתם.

אך השקעתי ממרצי,
מחשבתי ופרי עטי.
ולא מזמן חלף לו,
גם יום הולדתי.

אז אודה לכם מאוד,
אם אחת מתוך שלוש...
אהיה זו אני,
שתחבוש על הראש.
מקום ראשון: שכחו אותי בבית (משה א`)
אני רוכב יחסית חדש, למרות שיש לי רשיון כבר שנים, ולפני כשנה בקיץ שעבר אני וחברתי, שהיום היא אישתי, תכננו לרכב לטיול קצר לכינרת. יצאנו מהבית מרוצים לקראת הטיול והמפגש עם הקטנוע החדש שקניתי. שחררתי מנעולים, רכסתי את הקסדה ועליתי על הקטנוע עם הרגשה טובה מאוד. יום יפה מזה לא יכלנו לבקש. התחלתי לנסוע ולקראת הרמזור, שהיה כ- 500 מטר מהבית הרגשתי ששכחתי משהו. הרמזור התחלף לאדום, אני מביט לאחורה לכיוון אישתי והיא ממש לא על הקטנוע!!! אולי היא נפלה?! אולי היא קפצה?! ואז הבנתי שברוב טמטומי שכחתי אותה עומדת ליד הבית עם הקסדה עליה. מרוב בושה רציתי להמשיך את הטיול לבד רק כדי לא לחזור ולראות כמה שהיא תצחק עלי. וכן, כשחזרתי היא הייתה יותר אדומה ממני מרוב צחוק (אולי גם מכעס). בדרך צפונה חוץ מלקשור אותי באזיקים אליה היא עשתה הכל כדי להישאר צמודה אליי. אני חושב שאתם צריכים לתת לי את אחת הקסדות שתהייה שלי כדי שתשמור לי על הראש טוב טוב שלא יאבד או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מוטוריקה

עמוד 1 מתוך 1 [ 8 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

***[כתבה]`מוטוטסט` יקר: להלן מדוע מגיעה לי קסדה… ***

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית