נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

לזכור ולא לשכוח F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 3 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

לזכור ולא לשכוח

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לזכור ולא לשכוח
הודעהפורסם: 27 אפריל 2020, 08:41 
מנהל פורום
מנהל פורום

לייקים: 4340 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

היום יום הזכירון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
יום שנוגע בצורה כזאת או אחרת כמעט בכל אחד ואחד מאיתנו
ביום הזה ובכל יום אנו צריכים להוקיר להם ולמשפחותיהם תודה על ההקרבה של הדבר החשוב ביותר החיים עצמם ועדיין לרגע לא לשכוח גם את פצועי המערכה גם בגוף וגם בנפש שיסחבו את הצלקות עד היום האחרון של חייהם
צלקות שלא מגלידות ולא יגלידו כנראה לעולם .
במיוחד בעת הזאת שכולנו סגורים בבתים צריך לחזק את המשפחות ביום הקשה הזה כל אחד בדרכו שלו
לסיום אשתף אתכם ברגע שהיה לי הכי חזק בשירות והכי צבט לי בלב בהקשר הזה של יום הזיכרון
כמו בכל שנה הגדוד שבו שירתתי גדוד 890 של צנחנים שלח אותנו ביום הזיכרון לקברים של חיילים שנפלו במלחמות ישראל ואני נשלחתי לקבר של חלל שנפל במלחמת יום הכיפורים בחווה הסינית הגעתי לקבר בשעה 09:00 בזמן שהצפירה היתה אמורה להיות בעוד שעה וקיוויתי שתגיע משפחה של החייל לשמוע עליו קצת ולנסות לנחם את המשפחה ברמת היכולת שלי כמובן
וחיכיתי ליד הקבר עד שעה 11 בבוקר לערך ואף אחד מהמשפחה לא הגיע כי כנראה שלא היה מי שיגיע לחלל שהיה בן יחיד בזמן המלחמה רגע קשה שמאוד קשה לי להסביר במילים את ההרגשת ריקנות שמלווה אותי בכל יום זיכרון מאז לאחר שראיתי שאף אחד לא הגיע הקראתי תהילים ליד הקבר והלכתי
לצערי דף החלל הלך לי לאיבוד אז אין לי עוד את פרטי החייל שמו ואיפה הוא קבור בדיוק
יהיה זכרם של כל הנופלים ברוך

רוצה שתביני את שבלב
שתדעי כמה שבלעדייך כואב
מרגיש לבד מרגיש עצוב
רוצה לחזור להיות אהוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לזכור ולא לשכוח
הודעהפורסם: 27 אפריל 2020, 08:42 
מנהל פורום
מנהל פורום

לייקים: 4340 אוהבים

אבישי כתב:
היום ערב יום הזכירון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה
יום שנוגע בצורה כזאת או אחרת כמעט בכל אחד ואחד מאיתנו
ביום הזה ובכל יום אנו צריכים להוקיר להם ולמשפחותיהם תודה על ההקרבה של הדבר החשוב ביותר החיים עצמם ועדיין לרגע לא לשכוח גם את פצועי המערכה גם בגוף וגם בנפש שיסחבו את הצלקות עד היום האחרון של חייהם
צלקות שלא מגלידות ולא יגלידו כנראה לעולם .
במיוחד בעת הזאת שכולנו סגורים בבתים צריך לחזק את המשפחות ביום הקשה הזה כל אחד בדרכו שלו
לסיום אשתף אתכם ברגע שהיה לי הכי חזק בשירות והכי צבט לי בלב בהקשר הזה של יום הזיכרון
כמו בכל שנה הגדוד שבו שירתתי גדוד 890 של צנחנים שלח אותנו ביום הזיכרון לקברים של חיילים שנפלו במלחמות ישראל ואני נשלחתי לקבר של חלל שנפל במלחמת יום הכיפורים בחווה הסינית הגעתי לקבר בשעה 09:00 בזמן שהצפירה היתה אמורה להיות בעוד שעה וקיוויתי שתגיע משפחה של החייל לשמוע עליו קצת ולנסות לנחם את המשפחה ברמת היכולת שלי כמובן
וחיכיתי ליד הקבר עד שעה 11 בבוקר לערך ואף אחד מהמשפחה לא הגיע כי כנראה שלא היה מי שיגיע לחלל שהיה בן יחיד בזמן המלחמה רגע קשה שמאוד קשה לי להסביר במילים את ההרגשת ריקנות שמלווה אותי בכל יום זיכרון מאז לאחר שראיתי שאף אחד לא הגיע הקראתי תהילים ליד הקבר והלכתי
לצערי דף החלל הלך לי לאיבוד אז אין לי עוד את פרטי החייל שמו ואיפה הוא קבור בדיוק
יהיה זכרם של כל הנופלים ברוך

רוצה שתביני את שבלב
שתדעי כמה שבלעדייך כואב
מרגיש לבד מרגיש עצוב
רוצה לחזור להיות אהוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לזכור ולא לשכוח
הודעהפורסם: 27 אפריל 2020, 15:31 
מנכ"ל
מנכ"ל
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 8247 אוהבים

תודה על השיתוף.
עצוב.
יהי זכרם ברוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 3 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

לזכור ולא לשכוח

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית