נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

עולים שלב: אייל גולן יוצא בחריפות כלפי אביב גפן F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עולים שלב: אייל גולן יוצא בחריפות כלפי אביב גפן

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: עולים שלב: אייל גולן יוצא בחריפות כלפי אביב גפן
הודעהפורסם: 13 ינואר 2017, 11:50 
מנכ"ל
מנכ"ל
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 8247 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

אייל גולן על אביב גפן: "מכוער, מגעיל, ממורמר"

הראיון של אביב גפן ל"ידיעות אחרונות" הרגיז את אייל גולן.
"אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע -
המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ",
כתב באינסטגרם וכינה את המוזיקאי "עוכר ישראל"

אייל גולן במתקפה חסרת תקדים נגד אביב גפן: "מגעיל, מתוסכל",
בעקבות ראיון עם גפן שפרסם היום (ו') רז שכניק במוסף "7 לילות" של "ידיעות אחרונות".
וגם בעקבות דברים שנאמרים במהלך התוכנית The Voice הוא אביב משתתף.

בראיון אמר בין היתר המוזיקאי והמנטור כי "הייתי שמח שאייל גולן יבוא לצילומים של 'The Voice', חבל שזה נפל לו באותה התקופה של עבודות השירות.
אייל הוא בדיוק מאלה שמנסים לשפוך בנזין על השד העדתי כי זה משרת אותם". גולן לא נותר חייב ותקף אותו בפוסט חריף.

"אתחיל בעובדה הפשוטה שאני לא ממש מכיר אותך ומעולם גם לא רציתי להכיר", כתב בחשבון האינסטגרם שלו,
"יום אחד אני מקבל ממך הודעה בסמס שאתה ואשתך והילד יוצאים לסופ"ש באילת ואם אני מכיר שם בית מלון ואם אני יכול לסדר לך מחיר טוב.
כמובן שסידרתי לך סוויטה במחיר טוב כי מבחינתי זה היה עניין של להרים טלפון. זהו, זאת ההיכרות שלנו".

גולן הוסיף כי מאז אותה השיחה על בית המלון באילת, לא שמע מגפן. "אפילו תודה לא טרחת לומר לי כי אתה מן הסתם חושב שמגיע לך הכל.
אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית
ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים, בלומפילד, ועוד ועוד בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות
שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם".

בנוסף הגיב גולן לדבריו של גפן שההבדל בין מחמוד דרוויש לאייל גולן הוא ברית מילה ואיש יחסי הציבור של גולן, רני רהב.
"המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי", השיב גולן, "שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל
והדבר שמבדיל ביניכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה שניכם גם מכוערים".

תמונה

בתגובתו הארוכה והזועמת השיב גולן גם לדבריו של גפן על המנטורית מירי מסיקה, ("עם איך שהיא נראית צריך הומור").
"מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מבייש ומביך על אישה.
הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט נייט שלך שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן
ושאלת מי רוצה לבוא ו... לא מסוגל לכתוב את זה אפילו יא מגעיל. כל החיים שלך סובבים סביב סמים".

"אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה, מעולם לא היה לך קול!
הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי תן לנו נטפל בו נעשה לו ככה וככה. אז אני מפה קורא להם - אל תעשו כלום,
תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה.
יש לך ילדים אביב, ואני מקווה מאוד שלא יקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך.
המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ, תחיה ותסבול דביל".

מאביב גפן לא נמסרה תגובה.

הדברים המלאים כפי שנכתבו על-ידי אייל גולן:
" אז אחרי שקראתי את הראיון הזול שלך היום ב"ידיעות אחרונות", אני מרגיש צורך לכתוב כמה מילים עליך אודותיך ואליך אביב גפן. אז אתחיל בעובדה הפשוטה שאני לא ממש מכיר אותך ומעולם גם לא רציתי להכיר. ההיכרות שלי איתך היא ממש קצרה. יום אחד אני מקבל ממך הודעה בסמס שאתה ואשתך והילד יוצאים לסופ"ש באילת ואם אני מכיר שם בית מלון ואם אני יכול לסדר לך מחיר טוב. כמובן שסידרתי לך סוויטה במחיר טוב כי מבחינתי זה היה עניין של להרים טלפון... זהו זאת ההיכרות שלנו. מעולם לא שמעתי ממך לפני וגם לא אחרי. אפילו תודה לא טרחת לומר לי כי אתה מן הסתם חושב שמגיע לך הכל. אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים( היכל נוקיה) בלומפילד, ועוד ועוד בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם. כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה שניכם גם מכוערים! מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מבייש ומביך על אישה. הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט נייט שלך שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן ושאלת מי רוצה לבוא ו...... לא מסוגל לכתוב את זה אפילו יא מגעיל. כל החיים שלך סובבים סביב סמים. אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה, מעולם לא היה לך קול! הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי תן לנו נטפל בו נעשה לו ככה וככה. אז אני מפה קורא להם אל תעשו כלום תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה. יש לך ילדים אביב ואני מקווה מאוד שלא יקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך. המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ תחיה ותסבול דביל. שבת שלום! "

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: עולים שלב: אייל גולן יוצא בחריפות כלפי אביב גפן
הודעהפורסם: 13 ינואר 2017, 21:07 
מנהל פורום
מנהל פורום

לייקים: 966 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

כל כמה זמן יש את ה"תקלים" האלה
טוחנים מים !!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

עולים שלב: אייל גולן יוצא בחריפות כלפי אביב גפן

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית