נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

.::.ראיון אישי עם הזמר ראובן המלאך.::. F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 9 [ 130 הודעות ]
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.

.::.ראיון אישי עם הזמר ראובן המלאך.::.

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: .::.ראיון אישי עם הזמר ראובן המלאך.::.
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 02:49 
נושם ותיק
נושם ותיק
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 17 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

כל הדפוקים למניהם שאומרים גנבת גנבת שישבו בצד ומה אכפת לכם מאיפה הבאתי את זה ותגידו יפה תודה לפחות חיפשתי ומצאתי והבאתי אז בלי תגובות מיותרות... תהנו

ראיון אישי עם הזמר ראובן המלאך

אשתף אתכם בכמה מילים על כתבה מיוחדת שעשיתי ביום מיוחד על אדם מיוחד, שאם מלכתחילה הייתי מכיר אותו באופן אישי, באותו אופן שהספקתי להכיר אותו ביום הזה, הייתי בא לצלם עליו סרט, ולא לראיין אותו משום שכל אלמנט שרק יכולתי לשמוע, לפרש או להסביר היה נראה כסרט תורכי, אדם בעל אישיות נשגבת עם סיפור חיים יוצא דופן, בעל אופי וקושי, שבספק עם אנו או כמעט כל אדם אחר היה עומד על שתי רגליו וממשיך וצועד לעבר הפסגה. בנוסף גיליתי המון חיבה אהבה וכנות באישיות שממולי, האמת הייתי טוען על כנות יתר אדם כזה שלא בוחל באמצעים או דופק חשבון, פשוט יורה את מה שיש לו להגיד וגם שחפ"ץ מאבן לא עומד בפניו, עם כי מעבר לזה בנויה לה גם צניעות ומבוכה שלא קל לו להסתיר אותה, מספיק להגיד לו שלוש מילים כדקלמן: "אתה שר יפה", והרה לכם עגבניה סמוקה ועסיסית!
-

קצת רקע על ראובן המלאך...
מצב משפחתי: גרוש + 3
מוטו: "אם אין אני לי, מי לי??
רקורד: 7 אלבומים: "המלאכים בדואט-חבר במשבר", "המלאכים מארחים", "בך לא פגעתי", "תצחקי", "ההופעה", "צמא לאהבה", "ההופעה 2".

ראובן המלאך" התפרסם לפני כתשע שנים עם אחיו מיכאל כאשר השיקו את האלבום "המלאכים ", ומאז נפרדו דרכיהם אך נשארו במותג "המלאכים", למרות הגירושים, אב לשלושה, מות אביו ואח חולה המשיך בדרכו ולא נשבר והוא משוכנע כי הטביע חותם בתעשייה, מקצין את התקשורת וטוען כי קיים בתוכה אפלייה כלפי הז´אנר, אוהב ומחפש את שלוות הנפש אחד כזה שלא מזיק לאיש ואוהב את הצדק ורודף אותו, מתכנן לקיים אירוע התרמה בלתי רגיל למען העמותות השונות, כיום מתגורר אי שם בדרום תל אביב עם שתי כלבי פקיניז מדהימים והחברה לחיים אוריאן, נוסע בשברולט הלבנה, ומבטיח לא לעצור בשום תחנה, אלה להמשיך הלאה לפרוץ ולהתקדם בתחום ובתעשייה.

לחץ להגדלה

מתי התחילה השירה לראשונה ובאיזה נקודה התחילה?
בגדול במה קהל ומיקרופון באופן ויזאולי ואמיתי זה היה במועדון "ריח מנטה" ברחוב בן אביגדור בזמנו, (כיום זה מועדון: "אהבה מחודשת") כעיקרון מי שגילה אותי זה דורון מירון, בשנת 1998 דורון מירן עשה תחרות "כישרונות צעירים" ואני בזמנו בכלל הייתי נהג משאית אחד כזה שמרים וסוחב בשר על גופו לוקח ומעביר אותו לכל מיניף סופרמרקטים, ואז האזנתי לרדיו שמעתי ששידרו שאלה כזאת: "מי רוצה להיות זמר"? ופירסמו טלפון...ואני ניסיתי והתקשרתי.והשאר היסטוריה.

מתוך תחביב וחיבה לעניין...

לא, ממש לא! אמרתי לעצמי בוא ננסה משהו להוכיח משהו למישהו, לאדם מאוד יקר לי והחלטתי בוא נלך על זה! נלך לנסות את העולם הזה. נסעתי לחיפה (לתחרות), היה שם איזה 300 מתחרים ושהגיע תורי ודורון מירן יכול להעיד על כך - שאחרי ששרתי את השיר בתורכית "היכן ההבטחות"(בתורכית) קיבלתי ישר הצעה מדורון מירן ("חוזה"). תשובתי היתה שאני לא אקפוץ על זה מהר, ניקח את זה לאט, הרי לא הכרתי את העולם הזה אבל עם הזמן התחלנו לעבוד בקטנות תקופה של איזה 9 חודש אך עדיין זה לא נתן לי את התחושה והחוויה של לעלות ולשיר שיר שלך, ולא לשיר שירים של אחרים, והתחושה הזאת הייתה בשנת 1999, בביצוע השיר "לא יכול אחי" (במועדון "ריח מנטה).

לחץ להגדלה

באיזה שלב הבנת שאתה יכול להיות זמר?

אז ככה פגשתי את המפיק שלי "איציק קומבינה" וזלכותו יאמר מפיק גדול, התחלנו להקליט את האלבום הראשון ("המלאכים") ואף אחד לא הכיר בכלל מי הם "המלאכים"(ראובן המלאך ומיכאל המלאך) ולאחר 4 חודשים אחרי יציאת האלבום נהיה ביקוש לצמד ששר את השיר "לא יכול אחי" ותבין זה לא היה עניין של כסף בכלל אלא ממש תהליך של לבסס את עצמך בז´אנר המזרחי. וחשבתי לעצמי עם זמרים אחרים יכולים אז גם אני יכול!

זה התחיל בבית כל קטע הזימרה?

כן, מסבא שלי שהיה אחד הזמרים הכי טובים בעדה הבוכרית, הוא היה המורה של אחד הזמרים הכי טובים כיום בעדה, בגדול הוא היה מנגן על "תו" (כלי נגינה) וכעקרון ממנו למדתי דברים בסיסים.

על איזה זמרים גדלת?

איצק קלה ואיברהים.

האם קל להיות זמר בארץ? והאם אתה חושב שאתה זמר טוב?

וואה וואה איך אומרים "קשה באימונים,קל בקרב" !.
ההתחלה הייתה קשה מאוד אנשים שמים לך מכשולים, בכלל לא מפרגנים, רק שמים לך רגל ומקנאים . ובינינו במוסיקה שלנו לא יודעים לפרגן אני יכול להגיד דבר אחד "אם אני זמר לא טוב, אני לא שורד", אני חושב שאני זמר טוב ואני חושב שיש המון זמרים טובים בארץ, אני מאמין שאם התקשורת היתה נותנת לנו חשיפה לא הז´אנר של שירי דכאון ובשבילי זה לא שירי דכאון אלא שירי נשמה, אין בן אדם שלא עובר פרידות רק שאצלנו מבטאים את זה בסגננון "הבכי", ו"בים תיכוני" מבטאים את זה יותר בסגנון קלאסי. ואני לפי דעתי האישית אם היה פרגון מהתקשורת שלנו כמו: בתורכיה, ארצות ערב, לבנון, מצרים, ירדן, סעודיה וכו. תסתכל על המוסיקה שלהם כמה היא "עשירה" מבחינת הקול, השירה, המוסיקה, הנגנים, מכל הבחינות ופה בארץ לא מבינים במוסיקה, פשוט לא מבינים!!! לדוגמא אני שרתי באיזה מקום וביצעתי "מכ"ם"- שזה סילסול בקולי, מנעד, כמו חזן בבית כנסת ואז ניגש אליי מישהו ואומר: "למה אתה מזייף" ואני אומר לעצמי קיבינימט הוא לא יודע מה זה ועוד בא בטענות ואני מסתכל בטלויזיה ורואה דברים במוסיקה הישראלית כמו: "אנחנו דור מזויין", "אני גומר", כל החארטה הזה!!, אבל עם היה עושה את זה זמר מזרחי היו אומרים לו: "אתה חרא", "אתה אשפה", "אתה מנייאק"!! בא "אביב גפן" ביצע את זה, הפכו את זה ללהיט, יש עוד שיר ששמעתי של: ""נינט טייב, שהיא שרה "אני חושבת עליך, ושוכבת עם אחר" - בחייאת ראבק לאן הגענו, מה זה השירים האלה!!! והם באים אלינו בטענות שאנחנו שרים "דיכאון" ועוד אני צריך לעבור "פלייליסט" בשביל להכנס לרדיו. סתם דוגמא: ישבנו אתמול אני וחיים אל ורק שתדע בגדול אחד ההצלחות שלי זה בזכות חיים אל, מפרגן לי המון ונתן לי במה והוא השמיע לי אתמול שיר שלו שהוא עשה דואט עם זמרת, שיר מדהים והוא אומר לי שזה לא עבר "פלייליסט" לרדיו, אני אומר "גד דיימט" (לעזאזל-באנגלית), הבן אדם השמיע לי את השיר הכי טוב שקיים ועם אתה שומע אותו אתה אומר לעצמך "איך, איך שיר זה לא עבר לעזאזל"! ושתבין השיר מבוצע לפי הספר (הלחן, המילים כל שנדרש לשידור) אז מה רק בגלל שזה זמר מזרחית!!! אותו דבר עשו לי עם השיר "תצחקי" אני עד שעשיתי את השיר עשיתי את העיברות הנכון עם זה "תצחקי" או "תיצחקי" ושיהיה הכל מדוייק ונכון לפי מה שרוצים לרדיו ולא העבירו! וכיום אני מצדיע לאיציק קלה שלפי מה שאני יודע הוא זמר 30 שנה והוא פסל בכלל את התקשורת לא צריך אותה עד שהם באו אליו וכולם החליטו שמגיע לו תקשורת, אז מה 30 שנה צריך לחכות לזה למה? ובגדול אני כבר רואה את זה במוסיקה שלנו, או שהיא עולה בזמן הקרוב, או שהיא תצנח למטה.

לחץ להגדלה

אז איפה קיימת האפלייה או השוני, בין זמר בז´אנר שלנו לאחר?

אני אגיד לך דבר כזה קח את הזמרים אביב גפן, שלמה ארצי ואת האמת "שלמה ארצי" באמת זמר טוב לא שאני חולה עליו, אבל הוא טוב, אם ייתנו את הפירסום שעושים עליהם חצי שנה מראש ייתנו לי או לאבי ביטר או לזהבה בן או לליאת בנאי כמו המודעה "שלמה ארצי מופיע בקיסריה" כמו "ראובן המלאך וכו... מופיעים בקיסריה" וכ"ו, אני מבטיח לך שנופצץ את קיסריה, אומנם לא נביא את המבוגרים אלא את הנוער אבל יהיה מפוצץ וזה בדוק!

ואתה חותם על זה?

כן, ואני אגיד לך גם למה, תכלס איזה מועדון עובד הכי טוב? אדום 6 קבל דוגמאות: "עופר לוי", "תמיר גל", "איציק קלה", "זהבה בן", "שרית חדד" כולם ממלאים בקהל!, זה הוכחה שיש אהדה וקהל, ככה שאין ספק שיש אפלייה כלפי הז´אנר שלנו ועוד משהו קטן לא ייתכן שאם אני אעשה קליפ לערוץ 24, אני אצטרך לעבור אלפי בדיקות ומבחנים, או שראיתי את "טקס פרסי הע´מי" ואני רואה שהביאו לשם ילדים בני 14 שאין להם מושג בכלום ועוד אומרים עלק "כל הכבוד זמרים" בחייאת ראבק במקום שיביאו לשם את קובי פרץ או מישהו אחר שהוא באמת זמר או למה לא לקחת מישהו מהתחתית ולעשות אותו כוכב למה שהוא בתהילה שלו פתאום כולם באים אליו? למה אז לא באו לאיציק קלה בזמנו למה לא באו לקובי פרץ בזמנו שהוא יצא עם השיר "את כמו אש" - לא התייחסו, רק שיצא קובי פרץ בשיר "בלבלי אותו" ונכנס חזק לתודעה והתפרסם רק אז נתנו התייחסות לשיר "את כמו אש" ופתאום זה כן להיט, אז מה זמר צריך "להישתכנאז" לשנות גוון בשביל להיות כוכב ואלה דברים שמעלים לך את הטורים ומרתיחים, ולווא דווקא קובי פרץ ישנם עוד כמה טובים ומעולים שפשוט אולצו לעשות את אותם דברים בשביל לעלות ולהתקדם קדימה, אם זה מושיק עפיה, שר אל וכ"ו, אז למה לעזאזל זה צריך להגיע למצב הזה!.

לחץ להגדלה

היית מוכן לחקות זמר אחר? והאם אתה מרגיש שמישהו אחר מחקה אותך?

כן, הייתי מוכן לחקות את הזמר "איברהים", רק איברהים.

ולגבי חיקוי של מישהו אחר שלי אני יודע מישהו ששר בדיוק כמוני ואני גאה להיות הוא, לא שהוא גאה להיות אני - אלה אני גאה להיות הוא, והבן אדם הזה הוא "ארז יחיאל" (תיקון הכללי).

לחץ להגדלה

תן לי שיר שלך שהכי משקף אותך?

"לבד אני יושב וחש את הכאב, אחרי שעזבה מרגיש אני אוהב", ואת השיר הזה כתבתי פתאום, איך שהוא עלה לי לראש ושים לב אתמול דווקא המדרבק שלי אמר לי דבר נכון עשית את "צמא לאהבה" (האלבום 6), הרבה אנשים כתבו לך באלבום ונתפסו שם רק שתי שירים ושם עשית רק את צמא לאהבה ובנוסף בכל האלבומים כתבת את כל השירים שלך וכולם נתפסו, אז מה המסקנה?, אמרתי לו שאני צריך להתחיל לכתוב את השירים שלי לבד עוד פעם.

קיים שיר שלך שנכתב על אדם אחר?

בטח, כתבתי את השיר "רק אתמול היינו יחד מסתובבים" שנכתב על אסון המסוקים.

ספר על יום שיגרתי בחייך?

בגדול בערב עם אני לא מופיע אז אני בבית, לא אוהב לבלות או לצאת ועם כבר אני יוצא אז למקום ספציפי זה למועדון "הפליי בר" או מקום חדש שאני מנסה עכשיו.

ועם בכלל אני לא יוצא אני חולה סרטים או תוכניות כמו "טום וג´רי" יש לי את הדיסקים שלהם ב- DVD הכל, חולה על סרטי פעולה, בתי כלא, סרטי שכונות הארלם וכאלה, ומאוד מאוד אוהב סנוקר, ועכשיו אני משתתף בתחרות הסנוקר הארצית!

לחץ להגדלה

ספר על חלום ילדות גדול...

יש לי חלום שאני חייב לעשות אותו ודיברתי עם זה דווקא עם חיים רביבו, הרעיון שאני רוצה לאסוף 11 שחקנים ו 11 זמרים ולעשות משחק נגד השחקנים הכי טובים שיש בארץ מול הזמרים מהז´אנר שלנו, פשוט להלביש את כולם על מדים אם זה אבי ביטר, יוסי עדן, ליאת בנאי, אלון חסון, אלי קפקא וכ"ו, ושזה יהיה משהו מרהיב וגדול וכל ההכנסות של האירוע זה להכניס ולתרום לעמותה של נזקקים חולי סרטן, פשוט לתרום.

ממה זה נובע?

יש לי אח חולה כליות, תשמע אני רואה מה הוא עובר זה בתוך הבית אי אפשר להתעלם מכך ואני מאמין שיש אנשים שבמצבם הכלכלי זה פשוט אפשרי, אז זה משהו שאני לא מעלים ממנו עין והייתי רוצה לתת יד בעניין ולעזור בגדול.

חל שינוי בך במהלך השנים?

האמת שכן, לא נשארתי אותו אדם כמו בעבר, אתה גודל, חברים, בחורות, כל מיני שטויות שהייתי עושה והכול השתנה, פעם הייתי מאוד מאוד עצבני כל דבר קטן היה מרתיח אותי היום כבר לא השתנו דברים. לדוגמה בעבר מישהו היה אומר לי "בן זונה" הייתי פותח לו תראש, היום יגיד לי אותו דבר אשיב לו "צודק", תשמע עם השנים שאתה מתבגר ותקשיב טוב למה שאני אומר לך עכשיו, שתהיה בן 34 בעזרת השם אתה תאמר לעצמך "ראובן אמר לי דבר נכון", ככל שבן אדם מתבגר הוא לומד יותר דברים, מה שאתה יודע עכשיו זה לא מה שאתה תדע בעוד עשר שנים, אני בעשר שנים למדתי להכיר מי הם החברים שלי, למדתי להכיר שיש לך כסף כולם צמודים לך לתחת, למדתי בשעות הכי קשות שלך מי שבא לעזור לך זה החבר הכי טוב שלך, למדתי להכיר שיש אישה לדעת מה זה אישה, למה תבין יש אישה שהיא אישה של כסף, של חבר ושל חיים, ומה הכוונה: אישה של כסף רוצה את הכסף שלך, אישה של חבר רוצה אותך בשביל להשיג את החבר שלך ואישה של החיים זאת באמת אישה שלך, שבשעות הכי קשות שלך היא לצידך, וברגעים הכי יפים היא לידך!

לחץ להגדלה

ואתה עצמך מבפנים...

מה היית משנה בך?

את האמת אני אומר הכל בפנים לא דופק חשבון ואפילו היה לי ויכוח חריף בגלל התכונה הזאת עם זמר מוכר.

מה מביך אותך?
שאומרים לי: "איזה יפה", "איזה יפה אתה שר", "איזה חמוד אתה", תשמע זה מביך ליד אנשים.

על מה בחיים לא היית מוותר?

חופש, ושקט.

ספר על רגע מאוד עצוב בחיים שלך?

אבא שלי שנפטר לפני 3 וחצי שנים, בגיל 51 חלה במחלה בכבד, ותוך חצי שנה נפטר.

מה הכי מצחיק אותך?

"ציון"(מה קשור), ויצפאן.

מה הכי מעציב אותך?

מעציב אותי שילד יוצא מהבית, משאיר אמא ואחיות מאחוריו הולך מבלה שותה, משתולל, נהרג ולא חוזר, כל המצב של התאונות דרכים בארץ ממש לא טוב בכלל, אני לא מבין אנשים הולכים להנות או הולכים לההרג זה משגע אותי תראה אני גם שותה לא משתכר שותה בגבול הטעם הטוב, אבל להשאיר מאחוריך משפחה אבלה, כואב הלב, תראה חדשות אלוהים ישמור צריך להשמר מהעניין ולא תמיד אשם הבחור שיצא לבלות אני מאשים את המשטרה, את השוטרים שבינינו איפה שהם נמצאים והיכן שהם צריכים להיות הם לא שם, תכלס זה נכון, ואני ראיתי את זה כמה פעמים בחיים שלי אני עומד באדום עוקף אותי מישהו ועובר אותי באדום ועושה מה שבא לו אז איפה השוטרים?!, במקום לקחת את השוטרים ולשים אותם איפה שצריך מציבים אותם איפה שלא צריך או כך דוגמא את כל העניין עם בני סלע (האנס הסידרתי) הקפיצו מדינה שלמה ואת כל כוחות ביטחון ומהשטרה בשביל זה יש להם כסף שלטי חוצות וכל החדשות והרעש שהם עשו, שישקיעו את זה במה שצריך בכל הנושא של התאונות בדרכים, כי בינינו להיתפס הוא היה נתפס, יום יומיים נתפס ואתה יודע מה בגדול אז הייתה עוד מישהי שיכלה להאנס חלילה אני מאמין אבל מה שכן הייתה יכול למנוע המון תאונות דרכים עם היו משקיעים את כל הכוחות לנושא הזה, ופה אני רוצה להעביר מסר לכל הנהגים, תשמרו על עצמכם.

לחץ להגדלה

היכן הייתה ההופעה הכי גדולה שלך?

בית שמש "באמפי", בהופעה של עופר לוי "אני חוזר", היינו אני (ראובן המלאך), עופר לוי, יוסי עדן ועוד כמה, זה לפני שנתיים וקצת.

ההופעה שהכי היית רוצה?

אני אגיד לך כולם אומרים "קיסריה", תשמע אם זה המקום הכי גדול בארץ אז גם אני רוצה "קיסריה", אבל עם זה לא המקום הכי גדול, אז "בקולסאום", "בבימה", "בסינרמה" או איצטדיון "יד אליהו" ואני רוצה את ההופעה שלי ככה 30 נגנים - 15 כינורות, מדרבק, כלי נגינה, זמרות ליווי, במה ענקית, עם הזמרים: איציק קלה, עופר לוי, אייל גולן, זהבה בן ואני עוד אעשה את זה, לא היום, לא מחר, אבל אני עוד אעשה את זה!

היכן לא היית מוכן להופיע?

בבית של בן אדם שיש לו הרבה כסף ויושב בג´קוזי ושאני אשיר לו, זה שיש לו כסף הוא לא שונה ממני או ממך.

רגע מוזר שקרה לך באירוע...

באמצע אירוע אלוהים ישמור - באמצע האקשן והבאלגן כל העניינים מתחחמים, קרסה מערכת החשמל ממש הכל חשוך נהיה בכל אולם חושך מוחלט באמצע אירוע.

אלבום חדש בדרך?

סינגל חדש עומד לצאת בקרוב "איתך" שכתב לי "דוד זיגמן" (גדול כותבי השירים בז´אנר), והלחן: "ערן לוי", אח של ניר לוי ומה אני אומר "אח של", כי כולם חושבים ערן לוי שחקן כדורגל, אז לא, ערן לוי זה אח של השחקן "ניר לוי", מהסרט ששיחקה בו מאיה בוסקילה. והסינגל יהיה יותר בכיוון של הרדיו עם מנגינה יותר רעשנית, יותר קצבית, יותר כיפית, קליפ מאוד מושקע מעל 3 אלף דולר וגם אתמול ששרתי אותו לחיים אל, הוא אמר לי: "שיר חזק ראובן".

ולגבי אלבום חדש אז ככה, אני עובד על שלושה אלבומים במקביל - אני עובד על אלבום שלי מקורי שיורכב בגדול משירים חדשים שיהיו מורכבים ממילותיי ומילים של "ירמי קדושי" (הפקות המזרח) שכתב לי 3 שירים, חברה שלי (אוריאן) כתבה לי 2 שירים וכתבה לי גם "עלדמע" (אמנית חדשה, שבימים אלה נכנסזת לתודעה בז´אנר) 5 שירים, ואני כתבתי 2 שירים. ויש עוד תקליט שדיברנו אני ועוד חבר וזה אני עושה תוך כמה ימים "ראובן המלאך שר איברהים".

לחץ להגדלה

עם איזה אמנים היית רוצה לעבוד?

אלי לוזון, איציק קלה, בכל גוון, פרוייקט או נושא כלשהוא במשותף.

דג זהב מופיע לפניך נותן לך 3 משאלות:
הייתי מבקש בריאות. שמחת חיים תמיד, בת זוג כבר יש לי ושיהיה שלום.

5 דברים שהיית לוקח לאי בודד:

את החברה, אוהל, מנגל, בשר וירקות. מתחיל לעשות סלט ולמנגל...חחח.

ולסיכום: היכן היית רואה עצמך בעוד מספר שנים?

בטופ של המוסיקה המזרחית ולייצג את מדינת ישראל בארווזיון על הצד הטוב ביותר!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 02:57 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 667 אוהבים

תודה יא יהודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 03:03 
נושם זהב
נושם זהב
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 4 אוהבים

תודה חשישניק :]

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 03:52 
סופר נושם
סופר נושם

לייקים: 6 אוהבים

:P00 תודה מאמי

אָבִינֹוּ מֹורֵנֹוּ מֶלֶך מְלַכֵי הָמְלַכִים הילַה אֹוהַבִת אֹותְך! ! !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 04:39 
נושם מתקדם
נושם מתקדם
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 0 לייקים

תודה יהודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 04:48 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 812 אוהבים
פידבקים: 6 (100%)

חחחחחחחחח מה אתה מתעצבן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 04:59 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 812 אוהבים
פידבקים: 6 (100%)

נשמע שיש לו מושג לבן אדם,
הבעיה שהוא מאוד מתמסחר עם המוזיקה שלו, ורוב הטקסטים שלו עגומים ביותר..
מבחינת יכולת קולית הוא טוב מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 06:36 
נושם באימונים
נושם באימונים
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 1 לייקים

תודה אחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 06:53 
נושם ותיק
נושם ותיק

לייקים: 25 אוהבים

יהודה תעלה תמונות מהכתבה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 06:57 
נושם מכור
נושם מכור

לייקים: 116 אוהבים

Xיתמר כתב:
נשמע שיש לו מושג לבן אדם,
הבעיה שהוא מאוד מתמסחר עם המוזיקה שלו, ורוב הטקסטים שלו עגומים ביותר..
מבחינת יכולת קולית הוא טוב מאוד

בסדרר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 07:05 
נושם מתקדם
נושם מתקדם
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 3 אוהבים

MAD MAD MAD

^^^^^^> b:(b cry:( חחחחח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 07:24 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 376 אוהבים

תודה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 09:07 
נושם מתחיל
נושם מתחיל
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 0 לייקים

;-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 09:25 
נושם ותיק
נושם ותיק

לייקים: 2 אוהבים

תודה סטלה מן :cool:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 22 אפריל 2007, 09:35 
נושם ותיק
נושם ותיק

לייקים: 2 אוהבים

pat:P

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום דיבורים

עמוד 1 מתוך 9 [ 130 הודעות ]
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.

עבור ל:  

.::.ראיון אישי עם הזמר ראובן המלאך.::.

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית