נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

זוהר ארגוב - הקלטה איכותית שלי מהתקליט המקורי F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - הורדות, סיקורים, מידע ועדכונים. » שירים וסינגלים » שירים נוסטלגים (1970-1999)

זוהר ארגוב - הקלטה איכותית שלי מהתקליט המקורי

מחבר הודעה
הודעהפורסם: 31 יולי 2016, 20:15 
נושם מתקדם
נושם מתקדם

לייקים: 61 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)
היי חברה..
מדובר על הקלטה נדירה שלי ואיכותית ביותר מהתקליט המקורי.
המון זמן לא לקחתי חלק פעיל בפורום הזה, מדובר על כמה שנים ועכשיו יש לי את הזמן להשתתף איתכם.

ברשותי כל התקליטים המקוריים של זוהר ארגוב, אני מתחיל בפרוייקט להעביר את כל התקליטים לקובץ מדיה דיגיטלי.
מדובר על הקלטה מסובכת ביותר, יכולתי לקחת פטיפון מודרני שמקליט ל-USB באופן אוטומטי, אך לא. ברצוני להקליט את התקליטים בצורה האיכותית ביותר.
אשמח לקבל חוות דעת עיניינית מחדי האוזן שבינכם (אני בטוח שכמעט כולם בפורום הזה רציניים ומביני עניין).
כל תגובה שלכם תשמח אותי ותוכל להכניס עניין בנושא הזה.

ההקלטה בוצעה בפטיפון BSR עם ראש של SURE (הדגם המדוייק אתן בהמשך)
חיברתי אותו לקדם מגבר איכותי מאוד של YAMHAHA (חובה לחבר פטיפון לקדם מגבר כי הראש לא חשמלי כמו נגן דיסקים או כרטיס קול)
ההקלטה בוצעה ישירות למחשב, ללא פילטרים וללא כל עריכה. שימן לב שגם כך זה נשמע! ממש כמו שהפטיפון מנגן ככה הקובץ נשמע, קצת קשהלהאוזן המודרנית להתרגל לשמיעה זו עם טרבל נמוך ומיד גבוה.

כל ההקלטות מתבצעות מהתקליט המקורי, התקליטים שמורים ללא קפיצות עם מעט מאוד תקתוקים וקראקים. לא מדובר על ההדפסה המחודשת הנמכרת בימים אלו ב-100 ש"ח בערך, למרות שממולץ מאוד להשיג פטיפון יד שנייה אפילו בסכום נמוך ולקנות את כל התקליטים של זוהר, מי שרוצה עזרה יוכל לפנות אלי ואעזור לו בשמחה. כל התקליטים של זוהר נמכרים בימים אלו (6 במספר: אלינור, היו זמנים, נכון להיום, כך עוברים חיי, ים של דמעות, להיות אדם).

אני מעלה כעת 2 שירים: אלינור ועוד יום יבוא. אם תהייה דרישה וביקוש העלה את כל האלבום וגם אמשיך להעביר את כל האלבומים.

אשמח לכל הורדה ושמיעה. תודה רבה על זמנכם מחכה לתגובות..

אלינור:
עליך להתחבר למערכת ולהפעיל את חשבונך על מנת לצפות בקישורים ובהורדות.

עוד יום יבוא:
עליך להתחבר למערכת ולהפעיל את חשבונך על מנת לצפות בקישורים ובהורדות.

משתמשים שנתנו לייק ל- ibak על הודעה זו (11): hardlion, r1t2y3, kobyrevah, Ivanypq, יהודה נגר, aviatar3, Eyalm2359@gmail.com, eyaltr74, Tzahi7, eoffman, Eli Doron05

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

atzoref
פורסם: 27 נובמבר 2016, 09:49
תודה רבה!
Xיתמר
פורסם: 27 נובמבר 2016, 09:32
תודה!
הוסף תגובה

עמוד ראשי » פורומים - הורדות, סיקורים, מידע ועדכונים. » שירים וסינגלים » שירים נוסטלגים (1970-1999)

עבור ל:  

זוהר ארגוב - הקלטה איכותית שלי מהתקליט המקורי

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית