נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

שחר דדון - תשוב עם הרוח להורדה F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - הורדות, סיקורים, מידע ועדכונים. » שירים וסינגלים » שירים של זמרים מתחילים

שחר דדון - תשוב עם הרוח להורדה

מחבר הודעה
הודעהפורסם: 08 יוני 2017, 14:30 
מנכ"ל
מנכ"ל

לייקים: 43726 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)
שחר דדון - תשוב עם הרוח - 08.06.17

שחר דדון, תלמידת כיתה י"א בת 16 וחצי מקרית שמונה, לומדת בבית הספר התיכון דנציגר במגמת ביולוגיה וערבית.
היא זוכת תחרוות השירה "הקול הבא". בימים אלה מוציאה שחר סינגל ראשון להשמעה, נרגשת ומרוצה. קבלו את סיפורה המלא.
שחר בת שלישית להוריה אלי ונוגה דדון ולה שני אחים סתיו 26 ,טל 22 ואחות צעירה מאיה 11.
שרה מול המראה שחר זוכרת את עצמה שרה מגיל צעיר מאוד, כשהייתה בגן רצתה וחלמה להיות זמרת.
בתחילה לא סיפרה על כך לאיש ובעיקר שרה לעצמה מול המראה. רק בבית הספר היסודי החלה להצטרף למקהלה ולחבורת זמר והופיעה בטקסים.
בהמשך לקחה שחר שיעורי פיתוח קול אצל המורה אולגה לוי. "במשך שלוש שנים הקפדתי על שיעורי פיתוח הקול שתרמו לי מאוד, במהלך התקופה הפכתי להיות
סולנית בחבורת הזמר קרית שמונה והופענו באירועים, טקסים מול מכובדים, אנשי צבא ומדינאים בעיר".
הקול הבא – שיר עצוב עשה לי שמח כאשר התפרסמו הפרטים על תחרות "הקול הבא" בקניון נחמיה בעיר, אני לא רציתי להשתתף.
אבל, אמא שלי דחפה ועודדה אז החלטתי להשתלב בתחרות באופן ספורטיבי. "עברתי שלב ראשון ואז יצא שזכיתי בתחרות, האמת קצת הופתעתי אבל קיבלתי את הזכייה בשמחה".
בשלב סיום התחרות מבצעת שחר את השיר "כשאת עצובה" של עמיר בניון. "האמת יצאה שבחרתי בשיר עצוב שעשה לי שמח", מציינת דדון.
קולה של שחר דדון מאופיין בגוון קול מיוחד, נקי ורך. סגנון שירה מעורב בנגיעות ממוסיקת פופ, ים תיכוני, רוק ומיקס ישראלי. "היום החשיפה העיקרית של זמרים
בתחילת דרכם נעשית ברשתות החברתיות וברשת, מאוד חשוב לי להצליח ולזכות באהדת הקהל", מציינת שחר.
הפרס הראשון בתחרות הוא הפקת סינגל. לאחר הזכייה מתחילה שחר לעבוד מול אבי גוטמן, מפיק מוזיקלי של גדולי הזמרים. גוטמן מלחין לשחר שיר ועושה עבורה
את כל ההפקה האומנותית. השיר "תשוב עם הרוח" נכתב ע"י ניסים מרי.
בימים אלו ממש הושלמו הקלטות הסינגל באולפן. השיר מדבר על פרידה ואהבה נכזבת.
"כשאני שרה אני מדמיינת את המילים ומתחברת לתוכן השיר ולמקרה" כעת שחר מצפה ורוצה שהסינגל יתפוס ויושמע רבות.
העבודה על הסינגל נמשכת קרוב לחצי שנה, הרבה עבודה שכוללת חזרות, סקיצות לפני הקלטה, הקלטות, צילומים ועוד.
במהלך כל תקופת העבודה על הסינגל אלעד הרוש, נציג קניון נחמיה שומר איתי על קשר אדוק ומטפל בכל צורך שלי הן בפן המקצועי והן בפן האישי, אין זה מובן
שמתחרות הקול הבא אני אצליח לפרוץ לשוק המוזיקה בישראל. אני מודה להנהלת
קניון נחמיה על הליווי והנתינה". חלומות לעתיד השירה גורמת לשחר, אושר גדול והרצון שלה הוא לעסוק בשירה כעיסוק מרכזי לחיים, שואפת להתגייס ללהקה צבאית. שחר מציינת "אין דבר שאני אוהבת יותר מאשר לשיר". לגבי השתתפות בתחרויות נוספות, היא אינה פוסלת ותשקול זאת
בהמשך.
הבמה עושה לשחר טוב. אנשים שמכירים אותה ורואים אותה מופיעה מציינים כי יש פער אדיר בין מי שאני ביום יום לבין הרגע בו אני עולה לבמה, אנשים לא
מאמינים שזו אני. מילדה שקטה ומופנמת על הבמה אני מוחצנת ודומיננטית.
רגעים משמעותיים שנחקקו לשחר בראש ובלב, הראשון מהשתתפות בטקס זיכרון ארצי לנופלי מלחמת לבנון השנייה בהר אדיר. זה היה טקס עוצמתי במיוחד.
ולמרות הרגשות שהציפו אותה היא התגברה והתמודדה עם ההתרגשות. השני, מהופעה בבימת העצמאות לפני כשנתיים לבדה על הבמה מול אלפי אנשים. רגע לפני
מאחורי הקלעים היא פגשה את עדן בן זקן בת העיר, השתיים הכירו ואפילו שרו קצת, זה היה ממש בתחילת דרכה של עדן , וזה זכור לי כחוויה טובה.
כיום מופיעה דדון באירועים פרטיים, בהיכל התרבות בעיר ובמהלך השנה האחרונה החלה להופיע בחתונות- בחופות, ובסלואו.

תמונה

מילים: ניסים מרי.
לחן: אבי גוטמן.
עיבוד והפקה מוזיקלית: אבי גוטמן.

- - | | איכות אולפן מקורית || 320kbps || בלעדי לנושמים מזרחית | | - -

קישורים להורדת הסינגל:

עליך להתחבר למערכת ולהפעיל את חשבונך על מנת לצפות בקישורים ובהורדות.

מילים:

גשם עכשיו השמיים מלאים בענן
קר לי כל כך והלב לא יודע לאן
קצת מבולבלת הלוואי והכל יירגע
רוצה שתבוא ותלך רוצה שתיגע

כשאתה תחזור שוב הביתה
תבוא עם הגשם רטוב אגע בגופך
רק אתה חסרה לי דמותך
תשוב עם הרוח אליי תשוב חזרה

חלון של מרפסת רטוב מסתיר את הנוף
שומעת את הים הגלים מתנפצים אל החוף
לא מסוגלת להיות שוב לבד עם עצמי
מתי כבר תבוא ותאיר שוב את עולמי

כשאתה תחזור שוב הביתה
תבוא עם הגשם רטוב אגע בגופך
רק אתה חסרה לי דמותך
תשוב עם הרוח אליי תשוב חזרה

להאזנה:

תמונה

zam:0 zam:0 zam:0 zam:0 zam:0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

eliad83
פורסם: 08 יוני 2017, 15:21
תודה אחי
הוסף תגובה

עמוד ראשי » פורומים - הורדות, סיקורים, מידע ועדכונים. » שירים וסינגלים » שירים של זמרים מתחילים

עבור ל:  

שחר דדון - תשוב עם הרוח להורדה

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית