נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

רעיון לפתיחת פורם חדש. F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » בקשות ניהול ועצות ייעול

עמוד 1 מתוך 1 [ 4 הודעות ]
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.

רעיון לפתיחת פורם חדש.

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: רעיון לפתיחת פורם חדש.
הודעהפורסם: 18 אוקטובר 2010, 19:02 
נושם חדש
נושם חדש
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 0 לייקים
פידבקים: 0 (0%)

עלה לי רעיון לפתוח פורם חדש הקשור ללימוד של נגינה על כלים מזרחיים, ובכלל לימוד מוזיקה מזרחית.

אני בעצמי נגן די מתחיל על קלידים מזרחיים, כשנה וחצי ניגנתי בצורה חובבנית לעצמי, וסתם חאפלות קטנות עם חברים לפעמיים במוצש, לכיף שלנו.
עכשיו, כשנותרו לי 3 שבועות לשרת עוד בצה"ל, החלטתי איך שאני משתחרר אני רוצה ללמוד קלידים לעומק. אני לא מתכוון לוותר עד שאני יהפך לקלידן מקצועי מהשורה הראשונה. וכמובן במוזיקה מזרחית!
אז התחלתי לחפש, כל מיני חיפושים בגוגל אחר מורים לקלידים במזרחית הניבו לי תוצאות לגמרי מטורפות. ניסתי לחפש גם תווים, אקורדים משהו להתחלה בסיסית... כלום.
טוב אז החלטתי ללכת לבית ספר למוסיקה בעיר שלי, חבר שלי אמר לי בוא יש לנו גם מורה לקלידים שמלמד על כל הסוגים. הגעתי לבית הספר, וראיתי בהתחלה המון גיטרות למכירה, קצת אורגנים קצת תופים וכאלה. טוב, המשכתי להסתובב וגילתי צירורי קיר מטורפים כאלה של אנשים שצובעים תפנים שלהם בלבן ושמים אודם. ( בנים! ). ראיתי מישהו יוצא משיעור תיפוף, בהתחלה חשבתי שהוא בחורה מהשער שהגיע לו עד התחת, אבל אז התברר לי .. אה כן מקום של פירקים כמובן רק פה בא לי ללמוד.
ונחשו מה? לא רק שם זה ככה, חיפשתי בעוד שני מקומות שקרובים לאזור מגוריי ופשוט אותו דבר. אז נכון אני יכול ללמוד שם להתחיל לנגן על קלידים אבל אין לי פשוט חשק לזה, ויש לי תחושה כזאת שחבל לי על אנשים שזה לא מגיע להם למודעות כמה הם יכולים להעשיר את ההנאה שלהם מהמוסיקה ע"י נגינה על כלי מסוים, אין פשוט מספיק מקומות שאפשר להיחשף לזה, ואין כמו האינטרנט בימינו להיחשף לדברים בשיא המהירות. מה לעשות לא כולם נתקלים יום אחד בשיקו חייק, שומעים אותו 2 דקות מנגן וישר נדלקים על הרעיון, מה שקרה לי.

יהיה רעיון מאוד מאוד נחמד ליצור פורם אחד על הנושא של לימוד מוסיקה מזרחית, חיפוש מורים לגיטרות, דרבוקות, קלידים. חיפוש תווים ואקורדים. שאלות לגבי כלים מסויימים, איזה כדי לקנות, למה כמה איפה מחיר, והכל שיוקדש לסגנון המוזיקה הזה.

בעוד 10 שנים כבר לא יקחו לטיולים השנתיים את הגיטרה המשעממת ויתכילו לשיר לי "אבות ובנים" אלא יקחו את הבוזוקי ויתחילו לרקד לי על הנאטו! hpbl:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: רעיון לפתיחת פורם חדש.
הודעהפורסם: 19 אוקטובר 2010, 12:27 
מנהל ראשי
מנהל ראשי
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 8541 אוהבים
שם פרטי: נושם
שם משפחה: מזרחית

את האמת היה פעם פורום כזה ולא הלך
היה אחד תותח שידע על הרבה כלים במזרחית אבל הביקוש היה קטן

בעיקרון כדי ללמוד על קלידים קודם כל תלמד את הבסיס של הקלידים, אפשרי גם עם מורה פרטי (לא חייב שהוא יהיה תותח בתחום המזרחית)
רשימת מורים
תלמד לתפעל את הקלידים ואז תתחיל לשלב סיגנונות (מזרחית), תלמד על הסינטי קצת
זה יבוא לך לבד אחי, הלימוד הכי טוב זה הלימוד לבד

-------
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 אוקטובר 2010, 11:15 
מנכ"ל
מנכ"ל
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 8249 אוהבים

הרעיון סה"כ נחמד
אבל כמו שנאמר הביקוש יהיה קטן.

ותמיד הנחתי שבמוזיקה המזרחית זה הכל אלתורים מהראש ושאין באמת דבר כזה אקורדים ותווים חח

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 נובמבר 2010, 01:08 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 806 אוהבים
פידבקים: 6 (100%)

חבל שהביקוש קטן ..
אם בזמרים בארץ היו יודעים מקאמים - אז היתה פה מזרחית אמיתית !

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » בקשות ניהול ועצות ייעול

עמוד 1 מתוך 1 [ 4 הודעות ]
פרסם נושא חדש נושא זה נעול, אינך יכול לערוך הודעות או לבצע תגובות עתידיות.

עבור ל:  

רעיון לפתיחת פורם חדש.

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית