נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

[Nדר*ך]הסבר על קבצי bin ו- cue ופתיחתם +התוכנה לפתיחתם F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מדריכים, טיפים וטריקים

עמוד 1 מתוך 1 [ 12 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

[Nדר*ך]הסבר על קבצי bin ו- cue ופתיחתם +התוכנה לפתיחתם

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: [Nדר*ך]הסבר על קבצי bin ו- cue ופתיחתם +התוכנה לפתיחתם
הודעהפורסם: 07 אוקטובר 2005, 19:17 
נושם זהב
נושם זהב
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 102 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

1.הסבר קצר

Cue ו Bin זאת שיטת קיבוץ יעילה וחמדמדה שהמיוחד בה הוא שאפשר לקבץ דיסק שלם ל2 קבצים שאחרי שנפתח אותם (בהמשך) יהיה לנו את הדיסק כמו שהוא היה ונשתמש בזה כמו הדיסק אמיתי.

כאמור יש 2 קבצים:

קובץ ה Bin - הוא בעצם הקובץ שמכיל את כל התוכן.

קובץ ה Cue - הוא קובץ קטן ופשוט להכנה שרק מפנה אל קובץ ה Bin.

2.יצירת קובץ Cue

אפילו שבד"כ שאתם מורידים אותם הם מגיעים ביחד, עדיין קורה לפעמים שאין או שמשהו לא פועל ואז אפשר לנסות להכין לבד את קובץ ה Cue.

כדי לעשות זאת תפתחו את פנקס הרשימות.

שם תכניסו את הקוד הבא:

<TABLE id=AutoNumber2 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=70 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=left border=1><TBODY><TR><TD width="100%" height=70>FILE "XXX.bin" BINARY

TRACK 01 MODE1/2352
INDEX 01 00:00:00

</TD></TR></TBODY></TABLE>

רק שבמקום ה XXX.BIN תכניסו את שם קובץ ה BIN שאליו אתם רוצים להפנות.

עכשיו שמרו בתיקייה שנמצא בה קובץ הבין באיזה שם שאתם רוצים (רצוי בשם של הבין.. בשביל הסדר) ואל תשכחו לשמור בסוף כ XXX.CUE (תחליפו את xxx בשם הקובץ הרצוי...)

3. פתיחת הקיבוץ ע"י צריבה

בשביל זה אתם צריכים...מממ... צורב.. ורצוי תוכנת צריבה כלשהי.. אם אין אז תצרבו עם ווינדוס.. (תדביקו את הקבצים בכונן הצורב) אבל יש סיכוי שזה לא יפעל..

טוב, אז תפתחו את התוכנה ותבחרו שם ב Burn image בתוכנה Nero זה נמצא ב File-->Burn Image אם אתם משתמשים בתוכנה אחרת אז תאלצו לחפש...

עכשיו תתבקשו להכניס קובץ, שם תתנו את קובץ ה Cue שלכם.

עכשיו תורידו את הסימון מתיבת ה Simulation ותצרבו...

אם תכניסו עכשיו את הדיסק לכונן רוב הסיכויים שיעלה לכם ה Auto Run של ההתקנה של הדיסק... אז פשוט תתקינו.. כמו חדש...

4. פתיחת הקיבוץ ע"י כונן וירטואלי

בשביל זה אתם צריכים תוכנה כלשהי שפותחת לך כונן וירטואלי במחשב.

אפשר עם התוכנה Clone CD לפתוח כונן אחד אבל אני יסביר וימליץ פה על התוכנה ה"מתמחה" בתחום עד כמה שידוע לי והיא Deamon Tools שאיתה אפשר לפתוח עד 4 כוננים!!

אם אין לכם אז תורידו אותה מכאן (זאת הגרסא הכי חדשה שלתוכנה והיא חופשית וחינמית. ההסברים שלי ינתנו על גרסא קודמת אבל זה לא אמור להשפיע.. אם זה קצת שונה מהניסוח שלי אז תבינו למה..).

עכשיו אחרי שהתקנתם והפעלתם יש לכם את התוכנה כאייקון של ברק בצד שמאל למטה בשורת ההתחל ליד הווליום והשעון וזה...

לחצו עליו לחצן ימני.. הנה תמונה שתסביר לכם הכל ביעילות:

http://am.barvazone.com/CueBin-Deamon1.jpg

אז תלחצו על הסמל האדום ותעקבו אחרי מה שמסמנים.. רק שבסוף אתם לא חייבים לעשות 1.. אתם יכולים לעשות יותר.. לפי כמה שאתם צריכים...

בעקרון אפשר תמיד עם אחד אבל אם רוצים לשחק עם הדיסק ולהתקין משהו אחר או להתקין משהו של כמה דיסקים בלי להחליף באמצע.. אז תעשו יותר...

עכשיו נפתח לכם ממש כונן אמיתי נוסף על המחשב.. אבל אל תשלו את עצמכם, הוא תופס מקום בכונן שהתקנתם עליו את התוכנה..!

עכשיו תעשו כך:

http://am.barvazone.com/CueBin-Deamon2.jpg

ותבחרו שם את קובץ ה Cue (או ה ISO או כל קובץ אחר שכתוב שם למטה....) שלכם ותלחצו OK וזהו!

הדיסק נוצר ויש לכם אותו כמו כל כונן- במחשב שלי..!

התוכנה:
http://www.daemon-tools.cc/portal/downl ... load&id=34

bh:}

אור טובים מנהל ראשי - Admin

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מדריכים, טיפים וטריקים

עמוד 1 מתוך 1 [ 12 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

[Nדר*ך]הסבר על קבצי bin ו- cue ופתיחתם +התוכנה לפתיחתם

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית