נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

מוכר | שיטות ואסטרטגיות הימורים + ספרים בנושא F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מדריכים, טיפים וטריקים

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

מוכר | שיטות ואסטרטגיות הימורים + ספרים בנושא

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: מוכר | שיטות ואסטרטגיות הימורים + ספרים בנושא
הודעהפורסם: 16 אוגוסט 2010, 11:24 
נושם באימונים
נושם באימונים

לייקים: 0 לייקים
פידבקים: 0 (0%)

** הסתכלתי בחוקים ולא ראיתי כלום שם על מכירה של דברים אז פירסמתי אבל אם אסור אז פשוט תמחקו את ההודעה הזאת ...

אני מציע למכירה אסטרטגיות ושיטות הימורים בכל תחומי ההימורים הקיימים ... (שיטות לעשות הרבה הרבה כסף דרך הימורים !!! שיטות בדוקות של איך לנצח את הקזינו וסוכני ההימורים !!!)
האסטרטגיות מכוונת למרוצי סוסים, כדורגל, טניס, מירוצי כלבים, בלאק ג'ק, רולטה, פוקר ועוד ...
בנוסף יש אסטרטגיות למסחר ביחסי הימורים באתר המוכר betfair.com (ניתן להשתמש גם בבורסות הימורים שונות).
על כל קונה לבחור איזה תחום הוא מעוניין לרכוש (כלומר הוא רוצה שיטה לנצח את הרולטה או שיטה להימורים במשחקי כדורגל וכדומה)
ואחרי התשלום הוא יקבל לאימייל שלו קובץ PDF שמכיל את האסטרטגיה - הקובץ הוא בשפה האנגלית.

בנוסף אני מוכר את הספרים הבאים:
Bet the House
Doyle Brunsons Super System 2 - הספר של דוייל ברונסון הבנאדם המפורסם ביותר בפוקר !!!
improve your betting
sports spread betting
The Blood-Horse Authoritative Guide to Betting Thoroughbred
Winning on Betfair For Dummies

כל הספרים מובאים בקובץ PDF - הספר הוא בשפה האנגלית.

מחיר : 5 $ - דרך פייפאל לכל שיטה או ספר.
צרו איתי קשר דרך האימייל: marokay@gmail.com באימייל יש לציין באיזה אסטרטגיה או ספר מעוניינים !!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מדריכים, טיפים וטריקים

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

מוכר | שיטות ואסטרטגיות הימורים + ספרים בנושא

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית