נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

[מדריך] תרגילים וצ'יטים ל - PES 2009 F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מדריכים, טיפים וטריקים

עמוד 1 מתוך 6 [ 77 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

[מדריך] תרגילים וצ'יטים ל - PES 2009

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: [מדריך] תרגילים וצ'יטים ל - PES 2009
הודעהפורסם: 18 אפריל 2009, 20:57 
נושם זהב
נושם זהב
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 170 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

צלילה - על מנת לצלול יש ללחוץ על המקשים Z Q ו-E ביחד. תרגיל הצלילה דורש זריזות ידיים אז אל תיבהלו אם לא עובד לכם זה לא כל כך פשוט גם אני בהתחלה לא הצלחתי.

משיכה בחולצה - כאשר אתם מאחורי שחקן יריב תצמדו אל גבו והחזיקו את הכפתור Z. אין צורך כלל להשתמש בכפתור X שנועד לחטיפה. (אני מצאתי את זה לא שימושי כל כך אבל תנסו אולי אתם תאהבו) וד"כ זה קצת קשה אולי לראות את זה אבל אם תעשו את זה כמו שצריך אז תראו את השחקן שלכם שולח יד לחולצה של השחקן היריב.

בעיטה שטוחה - לחצו על כפתור הבעיטה (A אם אני לא טועה ואם שיניתם את המקשים לכמו של פיפא אז D) ומיד לפני שהשחקן שלכם בועט תלחצו על Z וזה יבעט לכם שטוח.

צ'יפ קטן - כמו הבעיטה השטוחה לוחצים על מקש הבעיטה A ומיד לפני שהשחקן שלכם בועט תלחצו על E.

הטעייה - כמו בצ'יפ ובבעיטה השטוחה: לחצו על מקש הבעיטה A \מקש ההרמה D (בשניהם זה עושה אותו תרגיל) ואז גם לפני שהשחקן שלכם מספיק לבעוט תלחצו על כפתור המסירה X והשחקן במקום לבעוט יעשה מין דריבל כזה. טיפ: ככל שהבעיטה או ההרמה תהיה חזקה יותר כך הדריבל יהיה ארוך יותר ויש לציין שזה אידיאלי במצבי אחד על אחד מול שחקן ובעיקר מול שוער.

בעיטה מדוייקת\מסובבת - לא בטוח אם עובד אבל תנסו כמו בצ'יפ ההטעייה והבעיטה השטוחה ללחוץ לאחר הבעיטה (A) על הכפתור C ולכוון עם החיצים לאחת הפינות.

צ'יפ גדול - החזיקו את המקש Q ולחצו על כפתור הבעיטה A על מנת לעשות לוב. מאוד אפקטיבי במצבי אחד על אחד מול שוער כאשר אתם רחוקים מהשער, אבל תרגיל זה צורך רגישות.

לתת מקדמה ארוכה - תחזיקו את שני המקשים E ו-C ותכוונו לאחד הכיוונים עם החצים.

כידרור - כפתור הכידרור הוא C. בעזרתו תוכלו להחזיק בכדור ולבצע מספר תרגילים בעזרת החצים בעיקר.

שימוש בגלגלת R בג'ויסטיק:
סיבוב 360 מעלות - קשה למימוש במחשב. עליכם להיכנס להגדרות המקשים ולקבוע מקשים שונים לכל ארבעת ה-R שיש בגלגלת: R למעלה, R שמאלה, R למטה, R ימינה (מומלץ במספרים שמצד ימין למקלדת). יש להקיש אותם אחרי שקבעתם להם מקשים במקלדת לפי הסדר שכתבתי במהירות אחד אחרי השני.
דריבל ארוך (פדאלה) - בשבי לעשות דריבל ארוך השתמשו באחד ה-R שקבעתם בסיבוב ה-360 בצורה הבאה: תלחצו על אחד מהם פעמיים מהר בכיוון אליו פונה השחקן, לדוגמא: אם השחקן שלכם רץ שמאלה אז לחצו פעמיים על R שמאלה בשביל דריבל ארוך.
הקפצה קטנה לעצמך (לא צ'יפ) - לחצו על אחד ה-R בכיוון אחורי השחקן שלכם בעדינות ומיד אח"כ לחצו על ה-R שבכיוון השני. דוגמא: אם השחקן עכשיו עם הפנים לשער בצד שמאל אז לחצו על R ימינה ואז ציד על R שמאלה. בשביל לקבל את התרגיל יש לעשות זאת בעדינות רבה מאוד!

דריבל קצר - לחצו פעמיים ברצף ובמהירות על הכפתור C כאשר אתם בתנועה.

כדור עומק - לחצו על הכפתור W.
כדור עומק מוקפץ - החזיקו את Q ותוך כדי שאתם מחזיקים לחצו על W. שימושי מאוד בהתקפות מתפרצות.

בעיטות חופשיות:
שינוי מס' השחקנים בחומה - החזיקו את הכפתור Z ושנו עם החצים למעלה או למטה להוספה או להורדת שחקנים מהחומה.
חידוש מהיר של המשחק - לחצו מהר על הכפתורים Q ו-E ואז על כפתור המסירה X מהר ותכוונו את המסירה לאחד השחקנים (חבל על הזמן זה דבר ענק תמיד אני יוצא עם זה למתפרצת ומבקיע- שווה!).
בעיטה חופשית מסובבת - בעת הבעיטה לחצו עם החץ על הכיוון אליו הינכם רוצים לסובב את הכדור (בד"כ הכדור מסתובב לכיוון הצד הפנימי של הרגל, בחיצוני הוא כמעט שלא מסתובב).
בעיטה רכה - בעטו בכדור תוך כדי לחיצה על המקש אחורה ובעת הבעיטה (כאשר השחקן מתחיל בריצה אל הכדור) לחצו על X. כמו כן ניתן לסובב את הבעיטה כרצונכם אם תחזיקו את כפתור ימינה\שמאלה בעט הלחיצה על X.
בעיטה חזקה - בעטו בכדור תוך כדי לחיצה על המקש קדימה ובעת הבעיטה (כאשר השחקן מתחיל בריצה אל הכדור) לחצו על W. כמו כן ניתן לסובב את הבעיטה כרצונכם אם תחזיקו את הכפתור ימינה\שמאלה בעט הלחיצה על W.
הרמות ומצבים נייחים:
הרמה שטוחה (מצב נייח) - לחצו על D ותחזיקו את כפתור החץ למטה בשביל לתת הרמה שטוחה (לא תמיד עובד).
הרמה חזקה (מצב נייח) - לחצו על D והמקש חץ קדימה ותוך כדי לחצו על Q. כמו בבעיטות החופשיות ה-Q נלחץ כמו ה-W וה-X וכאמור באותה עת ניתן גם לסובב עם החצים דבר מאוד אפקטיבי בהרמות.
הרמה רגילה - כלכם יודעים: מקש ההרמה D.
הרמה קצרה (מאוד!) - לחצו פעמיים במהירות על D.
הרמה שטוחה - לחצו 3 פעמים רצופות ומהירות על הכפתור D.

הגנה:
שמירה כפולה (שחקן בא לעזרה) - החזיקו את המקש A. ניתן ללחוץ גם על המהירות E בנוסף בשביל שהשחקן שבא לעזרה ירוץ מהר יותר. שימו לב שהשחקן שבא לעזור יעשה לפעמים פאולים וגליצ'ים מרצונו החופשי.
שמירה אוטומטית - לחצו על X והשחקן שלכם פשוט ירדוף כמו רובוט אחרי הכדור (ולרוב גם סתם לא יחטוף פשוט יעבור על פני השחקנים). גם כאן ניתן להוסיף את E על מנת ליצור אפקט מהירות. אם אתם רוצים לצאת למתפרצות זה הכפתור שעליכם ללחוץ עליו.
גליץ' - לחצו על D על מנת לבצע גליץ'.
כיסוי שטחים(לצופף שטחים) - החזיקו את C בשביל שהשחקן שלכם ילך אחורה (כך עדיף) בצורה בה הוא סוגר שטחים (קצת קשה להסביר). חיוני כאשר אתם עומדים בפני התקפה מתפרצת או כאשר אתם מנסים לצופף ולסגור שטחים בהגנה. גם כן אם אתם מרגישים השעוקפית אתכם ניתן ללחוץ גם על E בשביל מהירות ועדיין לשמור על אופן ההגנה. מלבד זאת אתם גם יכולים לשלב וללחוץ על A בשביל שיבוא שחקן אחר לחטוף את הכדור כאשר אתם מכסים את השטח.

שליטה אווירית - החזיקו את C בשביל להזיז את השחקן שלכם כאשר הוא באוויר.
נגיחות ובעיטות מהאוויר - כאשר אתם רוצים לנגוח עליכם ללחוץ על כפתור הנגיחה (בין אם זה מסירה או נגיחה) בדיוק בזמן המתאים - לא לפני ולא אחרי. בקשר לבעיטות מהאוויר: אם אתם לוחצים על הבעיטה כאשר הכדור גבוה מרגלכם ייבעט הכדור לכיוון הרצפה מה שלא יהיה אפקטיבי מרחוט אולם יעיל מקרוב (יצא לכם דרדלה בקיצור). אם תבעטו בו בדיוק שהוא על הרגל זה הכי טוב, אבל אם הוא מתחת מדי אז או שלא יתלבש לכם או שייצא לכם בעיטה גבוהה. אם הכדור קפץ על הריצפה ותבעטו בו כאשר הוא בעלייה למעלה אז ייצא לכם בעיטה גבוהה מאוד. בכל עניין הבעיטות מהאוויר צריך רגש רב.

זהו סיימתי ויכול להיות שבקרוב אני יעלה עוד כמה תרגילים. אני מקווה שעזרתי ודרך אגב אם למישהו יש בעיה הוא יכול לשלוח לי בפרטי ואני ינסה לעזור. דרך אגב: כל המדריך הזה הוא למחשב בלבד!! אם אתם רואים בעיות במקשים או משו תודיעו לי ואני יתקן כי כתבתי את זה ב-2 בלילה כשאני עייף מת. ואם מישהו לא מבין איך משנים מקשים שיגיד לי. ודרך אגב כל התרגילים פה תקפים גם לפרו 2008 בסוני 3 וניראה לי שגם באקס בוקס, אז אם אני אראה שהרבה מבקשים את התרגילים עם המקשים של הסוני או האקס בוקס אז אני יעשה מיוחד לשלטים של הקונסולות האחרות. וד"כ גם בדקתי חלק מהם בגירסת PES 2008 לסוני 2 אבל לא הכל עובד.

הנה עוד כמה תרגילים רובכם בטח כבר מכירים:
פתיחת רגליים - כאשר אתם מוסרים לשחקן שאיתכם, לפני שהכדור יגיע אליו החזיקו את E על מנת שהכדור יעבור אותו (לפעמים בין הרגליים גם). בד"כ שעושים את זה נגד המחשב זה לא עובד עליו אבל אם אתם משחקים נגד מישהו "אנושי" זה תרגיל שימושי מאוד.
"סופר ביטול" - קרה לכם פעם שהכדור הלך אל מעבר לקו והשחקן שלכם בכל זאת רץ אליו אפילו שזה היה כדור שלכם? אז יש פיתרון! אם תחזיקו את המקשים R ו-C תוכלו לשלוט בשחקן כאשר הוא ללא כדור ולהזיז אותו עם החצים לאן שאתם רוצים.
התחמקות מתאקלים - כאשר אתם רצים עם הכדור ואתם רואים את היריב עושה גליץ' אליכם (לא אל הכדור) על מנת לא ליפול וחלילה להיפצע עליכם ללחוץ בדיוק בזמן על המקש C בשביל לדלג מעל השחקן.
כידרור (מהיר יותר מהכידרור הרגיל) - אם מישהו פעם ראה את מסי מכדרר לאט ואז מכין לעצמו את הכדור לפריצה ועובר שחקנים אז גם אתם תוכלו לעשות זאת במשחק. החזיקו את E ו-Q ולכו רגיל עם החצים. זה דומה מאוד כאשר מחזיקים את C אבל כאן זה קצת שונה אם בא לכם לגוון.
דאבל פס - לחצו על X ו-Q ביחד בשביל למסור לאחד השחקנים. בעת המסירה אותו שחקן יתחיל לרוץ קדימה. כשיגיע הכדור אל השחקן אליו מסרתם תוכלו ללחוץ על W בשביל להחזיר כדור עומק לשחקן שהתחיל את המהלך או D בשביל להחזיר לו את הכדור בהקפצה.

שוער: (הכל כאן הוא במצב הגנה כמובן)
דבר ראשון: החלפת שחקנים בהגנה - לחצו על Q בכל פעם על מנת להחליף שחקן כאשר הכדור לא אצלכם (הגנה).
להוציא את השוער - החזיקו את W בשביל שהשוער שלכם יצא מהרחבה, אם אתם רוצים שהוא ירוץ החזיקו גם את E.
לשלוט בשוער - הוציאו את השוער מהשער על ידי לחיצה ממושכת על W, ואז לחצו על Q עד שהסמן יהיה לכם על השוער. כעת תוכלו לנוע עם השוער כמו כל שחקן רגיל.
להדוף עם השוער - על מנת להדוף כדורים "קטלניים" עם השוער, עליכם ללחוץ על A. שימו לב! עליכם לתזמן את ההדיפה וללחוץ על A בדיוק בזמן בו הבעיטה מגיעה אל השוער. אם אתם תצליחו לעשות את זה כמו שצריך ותלמדו את זה, תוכלו לעצור כמעט כל בעיטה. חשוב להזכיר שככל שלשחקן הבועט יש יותר נקודות בבעיטה חזקה, כך זה יותר יקשה עליכם לבצע ההצלה.

צלילה (התחזות):
דבר ראשון בישביל לעשות את הצלילה צריך לילחוץ ביחד על
Q+E+Z באותו זמן, זה חשוב שיהיה באותו זמן .
את הצלילה עושים אך ורק ברחבת ה 16 לא מיחוץ אלה,
עושים את זה מתי שחשקן ניצד וכאילו "דוחף" אותו לוחצים על
שלושת המקשים Q+E+Z יחדיו וזה יוצר "הצגה" או התחזות או צלילה .

תפיסה בחולצה:
תפיסה בחולצה קוראת מתי שאנחנו רצים אחרי שחקן מסויים,
או מפנה את הגב אלינו אנחנו צריכים להיתקרב אליו ולילחוץ על X
בלי לעזוב וזה יתקרב אליו במהירות ויתפוס אותו בחולצה.
אל תעשו את זה ברחבה כי רוב הזמן זה פנדל .

עליית שוער לקרן:
באמצע המישחק מתי שיש קרן, לוחצים על המקש Esc .
ואז ניכנסים ל Formation Settings, לאחר זאת ניבחר תפריט
הקבוצה ב Setplay Settings, אז תיחבור בשורה האחרונה שקוראים
לה Player to go up, אז בוחרים בשוער בימקרה שלנו, לוחצים על Enter
במיקלדת, וחוזרים למישחק .
אני חושב שציך לעלות שוער לקרן רק בדקות ה 85-90, בגביע, בקרב על האליפות וכו' .

הוספה והורדת שחקנים לחומה:
דבר ראשון בישביל להוסיף שחקנים לחומה לוחצים על Z ממושך
ואם אתם רוצים להוסיף שחקן לחומה לוחצים Z+ חץ למעלה,
אם אתם רוצים להוריד שחקן מהחומה ליחצו על Z+ חץ למטה .
זה הכל .

בליל האיחוד הסופי, כשיגידו לי לומר אם אשכחך ירושלים...
אני אוסיף בליבי את שמך הפרטי,קצת לפני ירושלים.

קובי מזרחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 18 אפריל 2009, 23:34 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 806 אוהבים
פידבקים: 6 (100%)

בס"ד
תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: [מדריך]תרגילים וצ'יטים ל-PES 2009
הודעהפורסם: 24 אפריל 2009, 14:24 
נושם חדש
נושם חדש

לייקים: 0 לייקים

תודה......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 29 אפריל 2009, 10:57 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 373 אוהבים
שם פרטי: <.
שם משפחה: <.

תודה :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 20 מאי 2009, 09:13 
נושם מתקדם
נושם מתקדם

לייקים: 1 לייקים

:P00

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 30 מאי 2009, 20:45 
נושם חדש
נושם חדש

:roll: b:(b

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 31 מאי 2009, 01:10 
ציון לשבח
ציון לשבח
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 671 אוהבים

טנקס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 יוני 2009, 21:26 
נושם חדש
נושם חדש

tooooddddaaaa

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 05 יוני 2009, 10:15 
נושם חדש
נושם חדש

10סס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 05 יוני 2009, 13:24 
נושם חדש
נושם חדש

10bv

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 11 יוני 2009, 14:16 
נושם חדש
נושם חדש

תודה נשמה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 יוני 2009, 16:20 
נושם מתחיל
נושם מתחיל
סמל אישי של המשתמש

תןדה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 17 יוני 2009, 04:01 
נושם חדש
נושם חדש

תודה...... :cool:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23 יוני 2009, 23:13 
נושם חדש
נושם חדש

:razz:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה:
הודעהפורסם: 20 אוגוסט 2009, 19:08 
נושם חדש
נושם חדש

תודהה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום מדריכים, טיפים וטריקים

עמוד 1 מתוך 6 [ 77 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

[מדריך] תרגילים וצ'יטים ל - PES 2009

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית