נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

'סאבאח': בית"ר מוכנה לשלם 40 מיליון על אנלקה F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 2 [ 20 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

'סאבאח': בית"ר מוכנה לשלם 40 מיליון על אנלקה

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: 'סאבאח': בית"ר מוכנה לשלם 40 מיליון על אנלקה
הודעהפורסם: 20 ינואר 2006, 16:04 
נושם זהב
נושם זהב
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 2 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

כלי התקשורת בטורקיה מאשרים שלואיס פרננדס מעוניין בחלוץ הצרפתי של פנרבחצ'ה. לפי הפירסומים מוכן גאידמק להקצות 20 מיליון יורו לרכישה ועוד 20 מיליון נוספים למשכורת. אנלקה: "טוב לי בפנרבחצ'ה"

לי התקשורת בטורקיה מאשרים היום (שישי) את הידיעה הבלעדית במעריב לפיה בית"ר ירושלים ולואיס פרננדס מעוניינים לרכוש את כוכבה הצרפתי של אלופת טורקיה פנרבחצ'ה, ניקולאס אנלקה. העיתונים 'סאבאח', 'פוטו מאץ'' ו'ספורט קומיוניקשיין', וכן ערוץ הטלוויזיה 'פוטבול TV', מצטטים את מעריב על כך שפרננדס הביע את רצונו לרכוש את אנלקה.

לפי העיתונים, בית"ר מוכנה לשלם עבור הכרטיס השחקן 20 מיליון יורו ומשכורת של 20 מיליון יורו נוספים. העיתונים גם כותבים באריכות על ארקדי גאידמק והונו העצום. פרננדס אישר לכתבים הטורקים את הידיעות לפיהן הוא מעונין באנלקה, וצוטט כאומר: "אנחנו מאוד מעוניינים באנלקה, אבל זו עבודה קשה משום שהרבה קבוצות רוצות לרכוש אותו".

אנלקה תקף אתמול את העיתונות האנגלית שמפרסמת ידיעות רבות לפיהן הוא יעבור לניוקאסל או אברטון: "העיתונים האנגלים הם האויב שלי. טוב לי בפנרבחצ'ה ואין לי שום כוונה לעבור לאברטון, כי האוהדים ירצחו אותי. הרי שיחקתי בליברפול".

גורמים המקורבים לפנרבחצ'ה אומרים: "מי שרוצה את אנלקה ויביא כסף לא יהיו בעיות. בחוזה שלו יש סעיף המשחרר אותו תמורת 20 מיליון יורו". פנרבחצ'ה רכשה את אנלקה ב-5.35 מיליון ליש"ט בלבד ויש לו חוזה לשלוש שנים ועוד אופציה לעונה נוספת.

nrg

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 2 [ 20 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

'סאבאח': בית"ר מוכנה לשלם 40 מיליון על אנלקה

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית