נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

* * * פרננדז החליט לאמן את בית"ר * * * F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 1 [ 4 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

* * * פרננדז החליט לאמן את בית"ר * * *

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: * * * פרננדז החליט לאמן את בית"ר * * *
הודעהפורסם: 04 נובמבר 2005, 11:12 
נושם זהב
נושם זהב
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 2 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

פרננדז החליט לאמן את בית"ר אך סיכם עם גיידמק כי הדבר יעשה בשלבים, כשקאנן ישמש כעוזרו. "אני אוהב את המדינה הזו ורוצה לעבוד בירושלים". נסים בכר ינהל את המשחק בשבת

לואיס פרננדז החליט לאמן את בית"ר ירושלים, אך סיכם עם הבעלים ארקדי גיידמק שהדבר ייעשה בשלבים. פרננדז ינסה לסיים את עבודתו בקטאר בצורה מכובדת, מבלי שהקטארים יכעסו עליו בגלל הפרת ההסכם. גיידמק נמצא בקשר רצוף עם פרננדז, ובסביבתו אומרים כי המאמן יגיע לישראל בתוך כמה ימים.

גיידמק החליט כי טון קאנן יישאר בתפקידו כיועץ מקצועי. קאנן יתרכז בשיפור מחלקת הנוער ושדרוגה. בנוסף אמור קאנן לסייע למאמן. אתמול הגיעה אשתו של קאנן לישראל וכעת מחפש קאנן דירה בירושלים.

פרננדז קיבל חוות דעת חיובית משלושת הצרפתים שהגיעו לירושלים לפני שבוע, והחליט כי הוא מעוניין לאמן את בית"ר. בשיחה טלפונית שקיים אתמול עם איש עסקים ישראלי החי בצרפת, אמר פרננדז: "אני מת על ישראל, אוהב את המדינה הזו ורוצה לעבוד בירושלים. יקח לי שבועיים-שלושה לסיים את העניינים בקטאר בצורה טובה ומכובדת".

קאנן לא יוכל לנהל ביום שבת את המשחק נגד נצרת עילית, ובית"ר תצטרך לרשום שוב את נסים בכר כמנג'ר. חוזהו של קאנן עדיין צריך לעבור בבקרה התקציבית ומלבד זאת הוא צריך לקבל אישור עבודה ממשרד הפנים. בבית"ר מקווים שבשבוע הבא יוסדרו כל ענייניו.

[align=center]תמונה[/align]

מאת וואלה! ספורט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 1 [ 4 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

* * * פרננדז החליט לאמן את בית"ר * * *

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית