נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

שי הולצמן תולה את הנעליים - סיפורו של חלוץ F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

שי הולצמן תולה את הנעליים - סיפורו של חלוץ

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: שי הולצמן תולה את הנעליים - סיפורו של חלוץ
הודעהפורסם: 09 יוני 2009, 13:43 
נושם ותיק
נושם ותיק
סמל אישי של המשתמש

לייקים: 1 לייקים
פידבקים: 0 (0%)

מכל הרגעים הגדולים בקריירה של שי הולצמן, דווקא הדקה ה-67 במחזור האחרון של עונת 2008/9 תיזכר אצל החלוץ כרגע שהוא ינצור לנצח.

מ.ס. אשדוד, קבוצתו של הולצמן הולכת לערוך חילוף במשחקה מול מכבי תל אביב, ויוסי מזרחי התכוון לשלוח למערכה את הולצמן.

אלפי הצופים שהגיעו לבלומפילד, רובם אגב, אוהדי מכבי תל אביב, עמדו על הרגליים והריעו לאחד החלוצים היותר טובים שהיו כאן בשנים האחרונות, איש שאולי השערוריה הכי גדולה בכל שנותיו בכדורגל היא העובדה שהוא לא היה מעורב באף אחת כזאת.

"קשה למצוא את הרגע הכי גדול בקריירה כי בכל עונה היו לי רגעים גדולים ויש לי הרבה מה לזכור, אבל הרגע הזה הוא בהחלט אחד הרגעים היותר מרגשים שהיו לי. זאת היתה מחווה יפה מצד אוהדי מכבי תל אביב שידעו להעריך ולהוקיר את התרומה שלי לכדורגל", סיפר הולצמן עצמו על הרגע.

"כבר כשקמתי להתחמם הקהל באצטדיון הריע לי וזה נתן לי גאווה ותחושת השלמה שגם מי שלא מייחצן את עצמו מקבל את ההערכה הראויה", השלים הולצמן.

זהו. זאת היתה הפעם האחרונה ששי הולצמן לבש את מדי הקבוצה, עלה לדשא וניסה להבקיע. 23 דקות לאחר מכן הגיעה הקריירה המפוארת שלו לסיום. עוד לפני זה היה קרוב הולצמן לכבוש את השער האחרון שלו אחרי שכבר עבר את גיא סולומון, אבל איגור טומאסיץ', לא התחשב ברצונו, גלש אל הכדור והרחיק אותו.

עם סיום המשחק, לא יכול היה הולצמן להסתיר את הדמעות שזלגו מעיניו וההתרגשות גברה. גם אחרי תקופה ארוכה של פציעה ודקות רבות של ישיבה על הספסל לא הכינו אותו לרגע הזה שהכל ייגמר. וזה נגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום ספורט

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

שי הולצמן תולה את הנעליים - סיפורו של חלוץ

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית