נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

טיפים לסקס משובח F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום זוגיות ויעוץ מיני

עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

טיפים לסקס משובח

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: טיפים לסקס משובח
הודעהפורסם: 22 פברואר 2012, 22:06 
נושם חדש
נושם חדש

לייקים: 14 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)
שם פרטי: שרון
שם משפחה: שרון

היום אתן לכם כמה טיפים בנושא האהוב על כולנו – סקס!
התחלנו עם בחורה, יצאנו, שתינו, צחקנו נהננו, חזרנו הביתה, שתינו קפה, ועכשיו נכנסים לביזנס.
לכל מי ששואל איך להיות טוב במיטה, זה הזמן להקשיב.

טיפ 1# : גרמו לה להרגיש בנוח בחדר שלכם.
ההמלצה שלי היא כזו, כדי לגרום לה להרגיש בנוח, תכניסו אותה לחדר שלכם בתחילת הדייט!
שבו קצת בחדר, דברו, תראו לה דברים ושטויות בחדר (את החוברות של פלייבוי אני ממליץ להסתיר בכל זאת… )
ואז צאו מהבית, לכו, טיילו, תבלו, וכשתחזרו לחדר שלכם, היא תרגיש הרבה יותר בנוח, ורוב המגננות שלה ירדו!

טיפ 2# : צרו יחד אווירה של סקס בחדר.
אחת הטעויות הנפוצות של אמנים מתחילים, היא להכין את החדר לסקס לפני שהכנסתם את הבחורה.
בהכנה של החדר, אני מדבר על כל השטויות שאתם רואים בסרטים, יכולות לעבוד, דווקא כי הן כל כך קיטצ'יות.
בקשו ממנה להדליק נרות, תוך כדי שימו מוזיקת רקע, מצידי תתלו בלונים. לא משנה לי מה אתם עושים כדי להכין את החדר, חשוב שזה יהיה ביחד, ושהיא תרגיש חלק מזה, ולא "הוא מכין את החדר כדי לקבב אותי" .

טיפ 3# : פורפליי, והרבה .
לנשים כל כך חשוב הפורפליי. אל תפשיטו אותה ותתחילו לדחוף לה כמו בהמות .
עצרו, נשקו אותה בכל הגוף, תריחו אותה, תלחשו לה שהיא סקסית (אם היא סקסית, אם לא בעיה שלכם שאתם מזיינים מכוערות ) תלטפו אותה,
רדו עם הידיים, הבנתם את הרעיון בקיצור. תשקיעו בה ורק אז תשכבו!

טיפ 4# : תנוחת הכפית – מומלצת ותגרום לכם לגמור לאט יותר.
כדי לא לגמור מהר, תצטרכו להיות כמה שיותר צמודים אליה תוך כדי הסקס, ז"א שהחבר שלכם והחברה שלה (פין ופות ) לא יהיו הנקודת מגע היחידה כי אז הגירוי יהיה רב מדי.
תנוחת הכפית, תעכב מעט את הגמירה.
עוד טיפ למי שגומר ממש מהר, אמליץ להשתמש אפילו ב2 קונדומים.

טיפ 5# : קחו משוב בסיום הסקס.
לדעתי זה טיפ שהרבה גברים מפספסים.
סיימתם, שאלו אותה איך היה, מה היא אהבה (חכו כמה דקות ותציעו לה לשתות לפני כן, ברור!)
מה היא אהבה פחות. אני תמיד עושה את זה. לא בצורה שתוציא אתכם מפגרים, אלא להפך, תראו לה שאתם מתעניינים. הן מתות על זה, ואתן תהיו מופתעים למידת ההענות לנושא, לא רק שהיא תסביר לכם, היא תיתן לכם גם טיפים לעתיד. ככה משתפרים ולומדים חברים.

טיפ 6# : לא להעיף אותה הביתה.
כן, אני יודע. גמרנו, אנחנו מתים לבעוט אותה מהמיטה, חם לנו ולמי בכלל יש עצבים להתרכבל?!
ובכל זאת אם אתם רוצים שהיא תחזור, אתם חייבים להשאיר אותה קצת, לשכב לידה, לדבר איתה. לא לקבב ולזרוק, כי אז היא לא תחזור. (אם אתם לא רוצים שהיא תחזור מצד שני, אז להעיף אותה )
מקווה שהשכלתם חברים, ועליתם רמה, שיהיה בהצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: טיפים לסקס משובח
הודעהפורסם: 24 פברואר 2012, 13:38 
ציון לשבח
ציון לשבח

לייקים: 2766 אוהבים
פידבקים: 0 (0%)

תודה על השיתוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום זוגיות ויעוץ מיני

עמוד 1 מתוך 1 [ 2 הודעות ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

טיפים לסקס משובח

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית