נושמים מזרחית
שלום אורח, הרשמה לפורום | הוסף למועדפים
שם משתמש
סיסמה
זכור אותי | שכחתי סיסמה

בדיחות F2H הורדה ישירה מילים צלצול פלייבק רמיקס יוטיוב

עמוד ראשי חדשות המוסיקה מילים לשירים
עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום בדיחות וסטנד-אפ

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

בדיחות

מחבר הודעה
 נושא ההודעה: בדיחות
הודעהפורסם: 06 יולי 2013, 20:22 
נושם חדש
נושם חדש

לייקים: 0 לייקים
פידבקים: 0 (0%)
שם פרטי: tsitut
שם משפחה: keha

[url]בדיחות[/url]בדיחות :
יהודי אחד נכנס לבר,מתיישב,וצועק לברמן-יו יו ניגר,תביא לי בירה… הברמן מתעצבן מההערה הגזענית על צבע העור שלו אך שותק ומביא לו בירה… לאחר שסיים את הבירה,היהודי צועק שוב לברמן-יו יו שחור,תביא לי בירה, הברמן מתעצבן,סוגר את היד לאגרוף מעצבים אך מיד מרגיע את עצמו ומניח ליהודי את הבירה… היהודי מסיים את הבירה וצועק שוב לברמן- יו יו כושי סמבו,תביא לי בירה, הברמן מתחרפן וצועק לו-היי תקשיב,אם המצב היה הפוך והייתי צועק לך ככה הערות גזעניות איך היית מרגיש הא??!??! היהודי משיב-לא יודע בוא נבדוק… הברמן והיהודי מתחלפים…והברמן צועק ליהודי שנמצא כעת בבר-יו יו יהודי!! תביא לי בירה…. היהודי ניגש לברמן ואומר לו-סליחה אנחנו לא מוכרים כאן לשחורים.

חוטף אחד מתקשר לפרסי ואומר לו: "שמע, חטפתי את הבן שלך. רוצה אותו בחזרה? תביא 10,000 שקל". שואל הפרסי: "הילד אוכל?" החוטף: "כן". הפרסי: "הילד שותה?" החוטף: "כן". הפרסי: "הילד מכוסה טוב בלילה?" החוטף: "כן". אומר הפרסי: "אז אולי תקח גם את אח שלו…"?

תהנו מה- [url]בדיחות[/url]בדיחות .

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

עמוד ראשי » פורומים - דיון, פנאי, תמיכה והעשרת חווית המשתמש » פורום בדיחות וסטנד-אפ

עמוד 1 מתוך 1 [ הודעה אחת ]
פרסם נושא חדש הגב לנושא

עבור ל:  

בדיחות

היכל התהילה | דירוגים | הצוות
צור קשר | תנאי שימוש | רדיו מזרחית | מילים לשירים | חדשות המוסיקה | מוסיקה מזרחית | שירים במזרחית